Bülent Ersoy villası için kesenin ağzını açtı! Tropikal bahçesine ödediği rakam dudak uçuklattı

Bülent Ersoy villası için kesenin ağzını açtı! Tropikal bahçesine ödediği rakam dudak uçuklattı
Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un göz alıcı tarzı ve lüks yaşamıyla sıkça dikkat çeken efsanevi isim, Bodrum'daki ikiz villalarına şık bir dokunuş yapmaya karar verdi. Diva villalarında hayranlık uyandıracak yeniliklere imza atan Bülent Ersoy, havuz, tropikal bahçe ve kış bahçesi gibi muhteşem özelliklerle evlerini donattı. Bu lüks değişiklikler için ne kadarlık bir bütçe ayırdığı ise merak konusu. İşte detaylar...

Türkiye'nin yaşayan efsanelerinden biri olan Bülent Ersoy, özgün tarzı ve lüks yaşamıyla sıkça gündeme geliyor. Ünlü Diva, Bodrum'daki ikiz villalarını daha da görkemli hale getirmek için kolları sıvadı. Villasına havuz, tropikal bahçe ve kış bahçesi ekletmek için büyük bir adım attı ve harcadığı tutar dikkat çekici.

Müziğinin yanı sıra muhteşem sesiyle de hafızalara kazınan Bülent Ersoy, aynı zamanda şıklığı ve lüks harcamalarıyla da dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda bir kumaşçıya uğrayan Diva, burada tam 4.5 saat geçirerek toplamda 600 bin TL'lik bir alışveriş yaptı.

Fakat lüks yaşamı sadece kıyafetler ve mücevherlerle sınırlı değil. Bodrum'daki ikiz villalarında da muhteşem bir değişikliğe imza atan Bülent Ersoy, 100 milyon TL değerindeki villalarını Kleopatra havuzu, egzotik tropikal bahçe ve keyifli kış bahçesiyle donattı. Bu görkemli değişiklikler için ünlü sanatçı, tam 10 milyon Türk Lirası'nı gözden çıkardı.

Diva'nın Bodrum'daki villalarında gerçekleştirdiği bu lüks ve gösterişli yenilikler, medyanın ve hayranlarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Bülent Ersoy'un tarzı ve yaşam biçimi, onu Türkiye'nin öne çıkan isimlerinden biri yapmaya devam ediyor. Kendine özgü tarzını evine de yansıtan Diva, Bodrum'daki bu villalarıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam edecek gibi görünüyor.

İŞTE DİVANIN VİLLASI
DİVA VİLLA