Boşanma sonrası Demet Özdemir'den flaş hareket! Oğuzhan Koç karalar bağlayacak: Bir anda gözden çıkardı

Boşanma sonrası Demet Özdemir'den flaş hareket! Oğuzhan Koç karalar bağlayacak: Bir anda gözden çıkardı
Demet Özdemir'in aşkı da sona erdi. Oğuzhan Koç ile olan tüm anılarını silmesiyle dikkat çekti. Ancak Oğuzhan Koç bu duruma sessiz kalmadı ve karşılık verdi. İşte detaylar...

Geçtiğimiz ay, ünlü çift Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in boşanması magazin basınında büyük yankı uyandırdı. Evliliklerinin üzerinden bir yıl geçmesine rağmen, çiftin sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları silmemeleri dikkat çekti.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, büyülü bir aşkla başladıkları ilişkilerini 2020 yılında evlilikle taçlandırdı. Mutlu bir evlilik süren çift, 8 aylık birlikteliklerinin ardından anlaşmazlıklar nedeniyle ayrılık kararı aldı. Büyükada'da gerçekleşen boşanma süreci, hızlı bir şekilde tamamlanmasıyla büyük bir tepkiye neden oldu.

MEĞER OĞUZHAN KOÇ İSTEMİŞ

3

İkili, Mayıs ayında resmi olarak boşandıktan sonra hayatlarına devam etse de, sosyal medya hesaplarında paylaştıkları evlilik fotoğraflarını silmeme kararı, yeniden barışma ihtimallerini akıllara getirdi. Ancak bir ayın ardından Demet Özdemir'in yaptığı ilk hamleyle durum değişti.

Demet Özdemir, dün Instagram hesabından evlilik günlerine ait video paylaşımları, fotoğraflar ve birlikte oldukları döneme ait tüm pozları tek tek sildi. Bu hamle sonrasında Oğuzhan Koç da sessiz kalamadı.

Şu sıralar Yunanistan'da kız arkadaşlarıyla tatil yapan Demet Özdemir, mutlu ve eğlenceli anlarını paylaştığı fotoğrafların ardından bir adım daha attı. Güzel oyuncu, Oğuzhan Koç ile olan tüm paylaşımlarını birden sildi.

Demet Özdemir'in sosyal medya hesabından fotoğrafları silmesinin ardından tam 10 dakika geçmeden, Oğuzhan Koç da Instagram hesabında eski eşiyle olan tüm fotoğraflarını tek tek sildi.

Ortak dostları aracılığıyla "Artık fotoğrafları silmeliyiz" şeklinde bir rica ileten Oğuzhan Koç, evlilikleriyle gündemde kalmak istemediğini belirtti. Bu isteğin ardından Demet Özdemir'in aynı şekilde davranması, çiftin karşılıklı olarak bu adımı attığı şeklinde söylentiler dolaşıyor.