Boşanalı daha günler olmuştu! Mehmet Aslantuğ bakın gönlünü kime kaptırdı: 27 yıldan sonra...

Boşanalı daha günler olmuştu! Mehmet Aslantuğ bakın gönlünü kime kaptırdı: 27 yıldan sonra...
Mehmet Aslantuğ 27 yılın ardından yeniden aşık oldu! İşte detaylar...

Mehmet Aslantuğ, uzun süredir evli olduğu eşi Arzum Onan'dan ayrılmış ve gönlünü başka birine kaptırmıştır. Bu haber magazin dünyasında büyük yankı uyandırmıştır. Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, birlikte rol aldıkları 'Sıcak Saatler' dizisinin setinde tanışmış ve 27 yıl süren evliliklerini geçtiğimiz günlerde tek celsede sonlandırmışlardır. Boşanma davası sürecinde ünlü çift, el ele gelerek kararlarını birlikte almıştır.

mehmet aslantuğ yeni aşk

Mehmet Aslantuğ'un Arzum Onan ile olan evliliğinin sona ermesinin sebebi ortaya çıkmıştır. İhanet iddialarını her seferinde yalanlayan çift, ancak Mehmet Aslantuğ'un iş insanı Gözde Akpınar'a olan ilgisinin ortaya çıkmasıyla gerçek neden gün yüzüne çıkmıştır. Mehmet Aslantuğ'un, Gözde Akpınar'a olan duyguları nedeniyle evliliğinde sorunlar yaşadığı ve bu durumun boşanmaya yol açtığı belirtilmektedir.

Bu haber magazin kulislerinde büyük bir bomba etkisi yaratmıştır. Mehmet Aslantuğ'un uzun süren evliliğini sonlandırması ve başka biriyle ilişkiye başlaması, medya ve hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılanmıştır. Detaylarıyla birlikte bu haber, magazin dünyasında büyük ilgi görmüştür.

Magazin dünyasında büyük bir sarsıntı yaratan olay... Ünlü çift Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un boşanması, herkesi şok etmişti. Rüya gibi bir çift olarak bilinen ve bir oğulları olan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ, tam 27 yıllık evliliklerini sadece 10 dakika süren bir duruşmada sonlandırmış ve duruşma sonrası adliyeden el ele ayrılmışlardı.

Boşanmanın ardında Mehmet Aslantuğ'un kime gönlünü kaptırdığı merak konusu oldu. İddialar ortaya atılsa da eski eşler, bu iddiaları yalanlamışlardı. Arzum Onan, boşanma isteğinin Mehmet Aslantuğ'dan geldiğini açıklamıştı. Ancak hâlâ, Aslantuğ'un yeni bir ilişkiye adım attığı ve başka birine ilgi duyduğu konuşuluyor. Detaylar ise magazin dünyasında büyük merak uyandırmaya devam ediyor.