Blue grubunun solisti Lee Ryan, Trabzon-İstanbul uçağını birbirine kattı!

Blue grubunun solisti Lee Ryan, Trabzon-İstanbul uçağını birbirine kattı!
İngiliz Blue grubunda solistlik yapan Lee Ryan, THY'nin Trabzon-İstanbul uçağını birbirine kattı.. Ryan bir yolcuyla tartışırken, tartışmaya grubun diğer üyelerinin dahil olduğu görüldü. Uçaktan indikten sonra da devam eden tartışma, merdivenlerde çıkan kavgayla son buldu. Polis, tartışmaya girenlerin ifadelerine başvurdu.

Türk Hava Yolları'nın (THY) Trabzon'dan İstanbul'a giden uçağında seyahat eden Blue Group üyesi Lee Ryan ile bir yolcu tartışma yaşadı. Grubun diğer üyelerinin de tartışmaya katılmasıyla tartışma arbedeye dönüştü. Uçaktaki diğer yolcuların şikayet etmesi üzerine İstanbul Havalimanı Polisi, olayı yatıştırırken tarafların ifadesini aldı.

Blue grubunun solisti Lee Ryan, Trabzon-İstanbul uçağını birbirine kattı

Taraflar arasındaki tartışmalar uçaktan indikten sonra da devam etti. Merdivenlerde kavga çıktı. Ryan, kavgada bacağını yaraladığını iddia etti ve bir doktor çağırdı. Tarafların şikayeti üzerine İstanbul Havalimanı Polisi, yolcuları polis merkezine götürülürken ifadeleri alınan yolcular polis merkezinden ayrıldı.

Blue grubunun solisti Lee Ryan, Trabzon-İstanbul uçağını birbirine kattı

İLK UÇAK VUKUATI DEĞİL

British Airways uçuşu sırasında alkol servisi yapmayacağını söyleyen bir uçuş görevlisine saldırdığı öne sürülen Ryan, London City havaalanında tutuklanmıştı. Ryan'ın ifadesi alındıktan 12 saat sonra serbest bırakıldığı söylenmişti.