Bir dönemin popüler ismi Rober Hatemo'dan dehşete düşüren itiraf! Kelleme 50 bin dolar...

Bir dönemin popüler ismi Rober Hatemo'dan dehşete düşüren itiraf! Kelleme 50 bin dolar...
90'lı yılların efsane isimlerinden olan Rober Hatemo herkesi şaşırtan itirafı yıllar sonra duyurdu. Ünlü ismin verdiği röportajda askerlik yaparken nasıl sünnet olduğunu anlattı. Özel hayatına dair itiraflar Hatemo'dan geldi. İşte duyanları şaşkına çevirecek o anlar...

1974 yılında dünyaya gelen Rober Hatemo, askerden döndükten sonra albüm çıkarmak üzere hazırlıklara başladı. Alpay Aydın ile yolları kesişen Hatemo, Esmer isimli ilk albümünü çıkarmasıyla kısa sürede adını duyurdu. Kariyerinin yanı sıra sık sık açıklamalarıyla adı anılan Hatemo, askerlik yaparken nasıl sünnet olduğunu itiraf etti.

Hatemo, sünnet olmayan bir arkadaşıyla beraber sünnet olduğu anları anlattı. İkimizi beraber kestiler... Adana'da bizi sünnet çocuğu gibi giydirerek sünnet arabasına koyup sokaklarda gezdirdiler diyen Hatemo, ailesinin tutucu olmadığını ve komutanının babasını arayarak 'sizinki sünnet olmak istiyor' demesiyle onay aldığını duyurdu.

rober hatemo

Açıklamalarıyla dikkat çeken şarkıcı kelleme 50.000 dolar konuldu diyerek itiraflarına devam etti. Youtube üzerinde katıldığı programda hayatında hep öteki olduğunu, hayatında özel yaşamına kadar tüm detayları açıkladı.

Öldürülmesi için kellesine 50 bin dolar verildiğini söyleyen ünlü isim bir süre yurt dışına çıktığını ve ortalığın durulmasıyla beraber geri döndüğünü açıkladı.