Berfu Yenenler'den flaş paylaşım! Göğüslerini ve kalçasını büyüttü: Görenler inanamadı

Berfu Yenenler'den flaş paylaşım! Göğüslerini ve kalçasını büyüttü: Görenler inanamadı
Sosyal medyada sık sık gündeme gelen Berfu Yenenler, vücuduyla ilgili yapılan eleştirilere karşı dayanamadı. Berfu Yenenler, göğüslerini ve kalçasını büyüterek belini incelttiğini açıkladığı paylaşımıyla kısa sürede gündem oldu.

Sosyal medyada sıkça konuşulan Berfu Yenenler, vücut görüntüsüyle ilgili yapılan eleştirilere tahammül edemeyerek tepki gösterdi. Berfu Yenenler, göğüs ve kalça bölgelerini vurgulayan bir tarzda giyinerek belini incelttiğini belirttiği bir paylaşım yaparak hızla gündem oldu.

2015 yılında Miss Turkey yarışmasında dördüncü olan Berfu Yenenler, komedyen Eser Yenenler ile 2019 yılında evlenmiş ve iki çocuk sahibi olmuştur.
berfu yenenler

Berfu Yenenler'in fotoğraf paylaşımları takipçileri tarafından göğüs, kalça, bel, ayaklar ve saçlarıyla ilgili eleştirilere maruz kalmaktaydı.

"Noht mu var memelerin yerinde?", "Nerede popon?", "Ayakların 55 numara mı?", "Dizlerin iğrenç" gibi eleştirilere daha fazla dayanamayan Berfu Yenenler, dikkat çekici bir paylaşım yapma kararı aldı.

Yenenler, olumsuz yorumlara karşı olarak göğüs ve kalça bölgelerini büyüterek belini inceltti. Ünlü isim paylaşımına "Benden beklenen" notunu ekledi.