Barış Arduç ve Gupse Özay'ın kızı ortaya çıktı! 9 ay sonra Jan Asya'dan ilk görüntü

Barış Arduç ve Gupse Özay'ın kızı ortaya çıktı! 9 ay sonra Jan Asya'dan ilk görüntü
Gupse Özay ve Barış Arduç kızı ortaya çıktı. Gözlerden uzak bir hayat yaşıyorlar. iŞTE DETAYLAR...

 ünlü oyuncular Gupse Özay ve Barış Arduç'un 3 yıl önce evlendikleri ve kızları Jan Asya'nın büyüme sürecine dair bilgiler ve fotoğraflar bulunmaktadır. Jan Asya'nın annesi Gupse Özay'ın fotoğraflarının yer aldığı galeri, çiftin kızlarını gözlerden uzak bir şekilde büyüttüklerini vurgulamaktadır. Jan Asya şu anda 9 aylık olup, annesiyle birlikte mutlu bir şekilde büyümektedir.  İşte detaylar...

barış arduç

GUPSE ÖZAY VE BARIŞ ARDUÇ'UN GÖZLERDEN UZAK HAYATI

Gupse Özay, Türk oyuncu, senarist ve yönetmen olan Çerkes kökenli bir sanatçıdır. İzmir'de 30 Temmuz 1984 tarihinde doğmuştur. Ege Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu olan Özay, "canımın içi" anlamına gelen Çerkesçe bir isme sahiptir.

Üniversite yıllarında, Yaman Yaşamışım adlı belgesel projesiyle ödül kazanmıştır. Kariyerine TRT'den yapımcılara, magazin dergilerinden dizi setlerine kadar çeşitli alanlarda deneyimler edinerek başlamıştır. Reklam yazarlığı yapmış ve daha sonra dizi sektörüne geçmiştir. Yalan Dünya dizisindeki rolüyle tanınmış ve Dacia reklamında da yer almıştır. İşte ayrıntılar...

gupse özay barış arduç

Gupse Özay, ilk senaryosunu yazdığı ve Hakan Algül'ün yönettiği Deliha adlı filmde Zeliha karakterini canlandırarak sinema dünyasına adım atmıştır. Küçük Esnaf ve Görümce gibi filmlerde başrol oynamıştır. Ayrıca Deliha 2 filminde senaryo yazıp yönetmenlik yapmış ve başrolde yer almıştır.

2020 yılında yazıp oynadığı Eltilerin Savaşı adlı komedi filmi vizyona giren Özay, 2020-2022 yılları arasında UN Women Turkey'nin sözcüsü olarak görev yapmıştır.

Özel hayatında, 2014 yılında Deliha filmi setinde tanıştığı Barış Arduç ile 29 Temmuz 2020 tarihinde Çeşme'de evlenmiştir. 9 Eylül 2022 tarihinde ise Jan Asya adını verdikleri kızları dünyaya gelmiştir.