Barış Arduç magazin gündemini yıktı geçti! Kızının kime benzediği sorusuna verdiği yanıt olay oldu

Barış Arduç magazin gündemini yıktı geçti! Kızının kime benzediği sorusuna verdiği yanıt olay oldu
Ekranların sevilen ismi Barış Arduç ve Gupse Özay çocuklarını anlattı. Barış Arduç'un cevapları sosyal medyanın gündeminde! Tüm detaylar haberimizde.

Başarılı iki oyuncu Gupse Özay ve Barış Arduç katıldıkları düğün sırasında muhabirlerle sohbet etti. Çocuklarının kime benzediği sorusuna verdikleri cevap yüzleri güldürdü! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

BARIŞ ARDUÇ'TAN YÜZLERİ GÜLDÜREN BEBEK BENZETMESİ

Çok sevilen Barış Arduç ve Gupse Özay çifti oyuncu arkadaşları Eda Ece'nin Buğrahan Tuncer ile düğününe katıldı. Gupse Özay ve Barış Arduç düğün öncesinde muharbirlerle sohbet etti. Muhabirler çifte 2022 senesinde kucaklarına aldıkları Jan Asya ile ilgili sorular sordu. Bebeğin kime benzediği sorusuna Barış Arduç 'Ben karıma aşığım, karıma benzemesi benim için müthiş' cevabını verdi. 

Barış Arduç Gupse Özay Bebek Sorularını Yanıtladı

Barış Arduç'ın cevabı sosyal medyanın gündemine oturdu. Gupse Özay kızını kucağına aldıktan sonra bir süre setlere ve ekranlara ara vermişti. Özay arkadaşının düğününde koyu renk bir elbise giydi ve saçlarını da açık bıraktı. Bebeğin kime benzediği sorusuna Barış Arduç şu sözleri söyledi; 'Çok değişken. Biri görüyor aynı babasına benziyor diyor, biri görüyor aynı annesine benziyor diyor. Ben karıma aşığım. Karıma benzemesi müthiş olur. Sağlığı yerinde, bahtı güzel olsun başka bir şey istemem.' Gupse Özay da eşinin güzel sözlerine teşekkür ederek yanıt verdi.