Ayça Bingöl'ün yeni partneri belli oldu! Survivor'ın yakışıklı ismiyle rol arkadaşı oldu

Ayça Bingöl'ün yeni partneri belli oldu! Survivor'ın yakışıklı ismiyle rol arkadaşı oldu
Son olarak "Yürek Çıkmazı" dizisindeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Ayça Bingöl, yeni bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Oyuncu, TRT1 ile anlaşarak "Kirli Sepeti " adlı dizide başrolü Survivor yarışmasıyla üne kavuşan Serkay Tütüncü Ayça Bingöl'ün partneri olacak. birlik Hayranları tarafından merakla beklenen bu proje, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak.

Televizyon kanallarının yeni sezon hazırlıkları hızla devam ediyor. Ünlü oyuncu Ayça Bingöl, TRT1 ile "Kirli Sepet" adlı dizide anlaşma sağladı. Bingöl'ün dizi partneri ise artık belli oldu. Kendisini Survivor yarışmasıyla tanıtan Serkay Tütüncü, Ayça Bingöl'ün yanında başrolde yer alacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, "Kirli Sepet" dizisi lüks bir sitede hizmetçilik yapan bir grup kadının hikayesini anlatacak. Dizinin başlangıcı, temizlikçi Meryem'in çalıştığı villadan camdan atlayarak intihar etmesiyle gerçekleşecek. Meryem'in gizemli intihar olayı, özellikle aynı sitede temizlikçilik yapan Songül ve üniversite öğrencisi kızı İlkgül üzerinde büyük etki yapacak. Dizinin yönetmeni Merve Girgin, "Biz evlerini temizledik, kalplerini değil" sloganıyla diziye hazırlık yapıyor. Diğer netleşen oyuncu ise Serkay Tütüncü olacak.
partner

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir'de doğmuştur ve eğitimini Ege Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Spor kariyerine İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giyerek başlamıştır. 2016 yılında katıldığı Survivor yarışmasında ikinci olarak büyük bir çıkış yapmıştır. Daha sonra oyunculuğa adım atan Serkay Tütüncü, 2018 yılında "İnsanlık Suçu" dizisinde rol almıştır.