Alişan'ın eşi Buse Varol iğne ipliğe döndü! Kim derki 2 çocuk doğurdu: Sırrını açıkladı

Alişan'ın eşi Buse Varol iğne ipliğe döndü! Kim derki 2 çocuk doğurdu: Sırrını açıkladı
Ünlü şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol, son zamanlarda fazla kilolarından hızla kurtuldu ve oldukça zayıf bir görüntüye sahip oldu. Varol'un zayıflama sırrı ise merak konusu oldu. İşte Varol'un zayıflama sırrı...

Ünlü türkücü Alişan'la 2018 yılında evlenen Buse Varol, 2019'da oğlu Burak'ı dünyaya getirdi. 2021 Şubat'ında ise kızı Eliz'i kucağına alan Varol, sosyal medyada yayınladığı aile fotoğraflarıyla dikkat çekiyordu. Son zamanlarda kilo verme sürecine giren Buse Varol, emeğinin meyvelerini toplamaya başladı ve bu konuda bir açıklama yaptı.

Alişan'ın eşi Buse Varol ile vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş arasındaki küslük uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti. Eltiler arasındaki anlaşmazlık, Buse Varol'un kızı Eliz için yaş günü düzenlemesinden kaynaklanmıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde eltiler barıştı.

BUSE VAROL'UN ZAYIFLAMA SIRRI

1

Buse Varol, kardeşinin düğünü için alışveriş yaparken görüntülendi. Fit görüntüsüyle dikkat çeken Varol, zayıflama sırrını paylaştı. Varol, kış aylarında dikkatli bir şekilde beslenme ve sıkılaşma seanslarıyla formunu koruduğunu belirtti. Ayrıca yüzündeki değişimi de fark edenler oldu. Buse Varol, zayıflama sürecinde "buzla yağ kırdırma" yöntemini kullandığını ifade etti.

Buzla zayıflama, masaj yöntemiyle yağları dondurarak kıran etkili bir zayıflama yöntemidir. İlk seans itibariyle görünür sonuçlar verirken, ağrı veya morarma gibi yan etkileri bulunmamaktadır. Buse Varol, sağlıklı beslenme ve bol su tüketiminin de önemli olduğunu vurguladı.

Buse Varol ayrıca, yakın bir zamanda ekranlara dönme sinyali de verdi. Düğünden sonra Çeşme'ye gideceklerini ve eylül ayına kadar orada kalacaklarını söyledi.

Kısacası, Alişan'ın eşi Buse Varol, zayıflama sürecini başarıyla tamamlayarak fit bir görüntüye kavuştu. Ayrıca eltileriyle olan anlaşmazlığın sona ermesiyle birlikte mutlu bir döneme girdi.