Ahmet Kural'dan müstakbel eşine milyonluk teklif! Müzmin bekar sonunda dünyaevine giriyor

Ahmet Kural'dan müstakbel eşine milyonluk teklif! Müzmin bekar sonunda dünyaevine giriyor
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Şahin, ayrılığın ardından tekrar bir araya gelerek evlilik kararı aldı. Detaylar haberimizde...

Ünlü oyuncu Ahmet Kural ve avukat sevgilisi Çağla Gizem Şahin, kısa bir ayrılıktan sonra tekrar bir araya gelerek evlilik kararı aldı. Dört yıldır süren mutlu bir ilişkileri olan çift, geçtiğimiz aylarda yaşadıkları ayrılığı geride bırakarak tekrar bir araya geldiğini ve evlilik yolunda ilerlediklerini duyurdu.

1 MİLYON LİRA DEĞERİNDE BİR TEKTAŞLA EVLENME TEKLİFİ

1

Ahmet Kural, sevgilisiyle barışmanın bir adımını evlilik teklifi yaparak attı. Ünlü oyuncu, Kapalı Çarşı'dan bir mücevherciye giderek 1 milyon lira değerinde bir tektaş yüzük satın aldı. Bu özel yüzükle evlilik teklifini yapan Kural, sevgilisinden "Evet" cevabını aldı. Bu romantik anın ardından çiftin evlilik planları hız kazandı.

Haberlere göre, Ahmet Kural ve Çağla Gizem Şahin, 18 Temmuz Salı günü Bodrum'un Cennet Koyu'ndaki bir otelde gerçekleşecek özel bir törenle evlenecekler. 350 özel davetlinin katılacağı bu özel gün, çiftin mutluluklarına tanıklık edecek.

Ahmet Kural ve Çağla Gizem Şahin'in evlilik kararı, hayranlarını sevindiren bir haber oldu. Bu mutlu gelişmeyle birlikte çiftin bir ömür boyu sürecek bir birlikteliğe adım atacak olmaları, sevenlerini heyecanlandırdı. Evlilik töreninin yaklaşmasıyla birlikte merakla beklenen detaylar da zamanla ortaya çıkacak ve çiftin düğünleriyle ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiz.