Afra Saraçoğlu'nun olay pozları Mert Ramazan Demir'in objektifinden çıktı!

Afra Saraçoğlu'nun olay pozları Mert Ramazan Demir'in objektifinden çıktı!
Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in sevgili oldukları yönünde haberlerin çıkmasının ardından magazin severler çifti çok yakından takip etmeye başladılar. Son olarak Afra'nın olay yaratan pozlarının sevgilisinin objektifinden çıktığı anlaşıldı.

Star TV'de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Yalı Çapkını dizisinde evli bir çifti canlandıran Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in özel hatalarındaki dostluklarının aşka dönüştüğü ortaya çıktı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir

Sosyal medyada adından sıkça söz ettiren Afra Saraçoğlu ile yeni aşkı Mert Ramazan Demir, geçtiğimiz günlerde Portekiz'in Lizbon kentinde tatile gitmişlerdi. Tatildeyken dudak dudağa olan pozları çiftin sevgili olduklarının kesin katını olarak görüldü.

AFRA SARAÇOĞLU'NDAN OLAY POZLAR

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir

Sosyal medya hesaplarından aktif olarak paylaşımlar yapan Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir'e birbirinden güzel pozlar verdi. Ünlü oyuncunun pozları kısa süre içinde binlerce beğeni alırken, ünlü oyuncuya olumlu ve beğenilen yorumlar yapıldı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir

Mert Yazıcıoğlu ile olan 4 yıllık ilişkisini bitiren Afra Saraçoğlu hakkında yapılan yorumlarda Mert Ramazan Demir'e karşı samimi tavrı ilişkinin bitme nedeni olarak gösterildi. Mert Ramazan ise, o dönemlerde Afra ile sadece arkadaş olduklarını söylemişti.