Afra Saraçoğlu'na ağızları açık bırakan Mert Ramazan Demir sorusu! Muhabirin kabalığı gündem oldu

Afra Saraçoğlu'na ağızları açık bırakan Mert Ramazan Demir sorusu! Muhabirin kabalığı gündem oldu
Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, Yalı Çapkını dizisinde sergiledikleri uyumla dikkat çekmiş ve adları aşk dedikodularına karışmıştı. Ancak bazı iddialara göre ikilinin arasının açıldığı sezon finali gecesinde ortaya çıkmıştı. Bu durum, hayranlarını meraklandırmış ve ilişkilerinin ne yönde ilerlediği konusunda spekülasyonlara neden olmuştu. Afra Saraçoğlu, önceki gün bir ödül törenine katıldı ve burada Mert Ramazan Demir sorusuyla karşılaştı. Bu soru karşısında Saraçoğlu'nun şaşkınlığı ve mimikleri, içi

Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun Urla tatili magazin dünyasında büyük yankı uyandırmıştı. Sürekli olarak birlikte görüntülenen ikili, sık sık arkadaş olduklarını dile getirseler de Beril Pozam'ın paylaşımında el ele görüntülenmişlerdi. Ancak Yalı Çapkını sezon finali etkinliğindeki soğuk tavırları ve Mert Ramazan Demir'in durgun hali, sosyal medyada büyük bir tartışma konusu olmuştu. 

MUHABİRİN SORUSUNA ŞAŞTI KALDI

AFRA

Bu durum ikilinin arasının açık olup olmadığına dair spekülasyonları da beraberinde getirmişti. Afra Saraçoğlu, önceki akşam bir ödül törenine katıldı ve basın mensuplarının Mert Ramazan Demir ile ilgili soruları karşısında şaşırmıştı. Bir muhabirin "Mert Ramazan Demir'i göremedim yanınızda" demesi üzerine Saraçoğlu'nun yüz ifadesi değişmişti. Ancak hızlıca kendini toparlayan Saraçoğlu, normalde beraber olmadıklarını ve törene kendi başına katıldığını ifade etmişti.

Sonrasında ise Bilal Özcan'a açıklamalar yapan Onur Akay'ın iddiaları magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Akay, ikilinin büyük bir aşk yaşadıklarını ancak yapım şirketiyle anlaşma yaptıkları için bunu açıklayamadıklarını söyledi. Set çalışanlarının bu aşka şahit olduğunu belirten Akay, Mert Ramazan Demir'in aşk yaşadıklarını herkesin bilmesini istediğini ve yapım şirketinin bunu gizli tutma konusunda ısrarcı olduğunu dile getirdi.

 Ayrıca, Mert Ramazan Demir'in Afra Saraçoğlu'na evlilik teklif ettiğini ve sözlü olduklarını da açıkladı. Ancak yüzüklerini takamadıklarını ve ailelerinin bunu öğrendiğini belirtti. Bu açıklamalar büyük ilgi çekti.