Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in öpüşme görüntüleri sosyal medyaya düştü! Demet Akalın'dan flaş yorum

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in öpüşme görüntüleri sosyal medyaya düştü! Demet Akalın'dan flaş yorum
Her defasında aşklarını reddeden Yalı Çapkını dizisinin yıldıları Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in dün yayınlanan dudak dudağa görüntülerinin yankıları sürüyor. Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan görüntüler adeta sosyal medyayı ikiye böldü. Yılın aşk bombasına Demet Akalın'dan yorum gecikmedi.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in öpüşme sahneleri sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Yıllardır ilişkilerini inkar eden Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları olan Saraçoğlu ve Demir'in öpüşme görüntüleri, büyük yankı uyandırdı. Magazin dünyasında bomba etkisi yaratan bu görüntüler, sosyal medyada farklı görüşlere ayrıldı. Demet Akalın ise olaya hızlı bir şekilde tepki göstererek yorumda bulundu. İşte detaylar...

 

afra saraçoğlu

AFRA SARAÇOĞLU VE MERT RAMAZAN DEMİR'İN ÖPÜŞME SAHNELERİ TARTIŞMA YARATTI

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in öpüşme sahneleri, sosyal medyada büyük tartışmalara neden oldu. Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları olan Saraçoğlu ve Demir'in romantik sahneleri, geniş yankı uyandırdı. Bu çarpıcı görüntüler, magazin dünyasında bomba etkisi yaratırken, sosyal medyada da farklı görüşlere ayrıldı. Olaya hızlı bir tepki veren Demet Akalın, yorum yapmaktan geri durmadı. İşte ayrıntılar...

mert yazıcıoğlu mert ramazan demir

Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu, uzun süredir ilişkilerini inkar etmekteydi. İlk başlarda Mert Yazıcıoğlu ile ilişki yaşayan güzel oyuncu, kısa sürede ayrılmıştı. Ayrılığın sebebi olarak Mert Ramazan Demir gösterilse de, her iki taraf da bu ilişkiyi kabul etmemişti. Ancak sonunda aşkları belgelenmiş ve ikili tatildeyken denizde öpüşürken görüntülenmişti. 

Ünlü çiftin bu görüntüleri, sosyal medyada büyük bir tartışma başlattı. Bazı kullanıcılar, olumlu yorumlar yaparak "Çok sevindim", "Çok mutlu olun çok", "Süper yakışıyorlar" gibi mesajlar paylaştı. Ancak bazı kullanıcılar, ünlü çifti ağır bir şekilde eleştirerek, "Sevgilinizi yakın arkadaşınızla aynı ortamda bulundurmayın", "Bu hikayede Mert Yazıcıoğlu zarar gördü", "Arkadaşınıza bile güvenemeyeceksiniz" gibi yorumlarda bulundu. Ünlü isimlerden de yorumlar gecikmedi. Demet Akalın ve Aynur Aydın, görüntüleri görür görmez yorum yapmaktan kendilerini alamadılar. Demet Akalın, sanki bu anı beklercesine "Ayy çok şükür" yorumunu yaparken, güzel popçu Aynur Aydın ise esprili bir şekilde "En son Behlül & Bihter öpüştüğünde bu kadar rahatlamıştım" yorumunu paylaştı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in öpüşme sahneleri, hem hayranlar hem eleştirmenler arasında yoğun bir tartışma yarattı. Haberin yayılmasıyla birlikte, çiftin bu yeni dikkat çekici durumu nasıl ele alacakları ve sahne dışındaki ilişkilerine nasıl etki edeceği merak konusu oldu. Kesin olan bir şey var ki, öpüşme sahneleri büyük bir etki yarattı ve hem online hem offline ortamlarda konuşulmaya devam ediyor.