Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir fena ifşalandı! Teknede öyle bir şekilde yakalandılar ki...

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir fena ifşalandı! Teknede öyle bir şekilde yakalandılar ki...
Yalı Çapkını dizisinin başrolleri yakalandı! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir birlikte mi? Tüm detaylar haberimizde.

Büyük kitleler tarafından severek takip edilen Yalı Çapkını dizisinin başrolleri ile ilgili sık sık iddialar ortaya atılıyordu ancak bu sefer yakalandılar! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

AFRA SARAÇOĞLU VE MERT RAMAZAN DEMİR YAKALANDI

Star TV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve ilk günden itibaren büyük kitlelere hitap eden Yalı Çapkını dizisinin kadrosunda Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Beril Pozam, Çetin Tekindor gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor. Geçtiğimiz zamanlarda dizinin başrolleri Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ile ilgili birçok iddia ortaya çıkmıştı.

Dizi Aşkı Gerçek Oldu

 Birkaç senedir birlikte olduğu Mert Yazıcıoğlu ile ilişkisini sonlandıran Afra Saraçoğlu ise Mert Ramazan Demirle her fırsatta arkadaş olduklarını söyledi. Ancak bu sefer Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu havaalanında el ele görüntülendi. 2. Sayfa magazin sayfası tarafından yapılan haberlere göre çiftin bir süredir beraber olduğu öğrenildi. Çiftin Mavi Tur yaptığı öğrenildi. Haberde yer alan sözler şu şekilde; 'Aralarında aşk var mı yok mu, arkadaşlar mı? Herkesin merak ettiği sorular cevaplandı. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in dizi aşkı hayata taşındı. Çift Göcek Benlik Koyu'na demir atan teknede dudak dudağa görüntülendi ama fotoğraflar yayınlanmadı. Bu kadar detay yeter.'