Acun Ilıcalı'nın kızına aldığı hediye olay oldu! 19 yaşındaki Leyla hediyesiyle hava attı

Acun Ilıcalı'nın kızına aldığı hediye olay oldu! 19 yaşındaki Leyla hediyesiyle hava attı
Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, özel yaşamını gözlerden uzak tutan biri olarak bilinirken, kızlarına olan bağlılığıyla da tanınmaktadır. 4 kız çocuğu babası ve aynı zamanda bir kız torunu olan Ilıcalı, son olarak Zeynep Yılmaz ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Leyla'ya lüks bir araba hediye etti. 19 yaşındaki Leyla Ilıcalı, son model bir arabayla trafikte sürüşü gerçekleştirdi. İşte detaylar...

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, kızlarıyla olan bağlılığıyla bilinirken, son olarak Zeynep Yılmaz ile olan evliliğinden dünyaya gelen 19 yaşındaki kızı Leyla'ya lüks bir araba hediye etti.

LÜKS ARACIYLA İSTANBUL TRAFİĞİNDE SÜRÜŞ

LEYLA ILICALI

Ilıcalı, kızıyla birlikte İstanbul trafiğine çıkarak keyifli bir zaman geçirdi. Bu anları 13,6 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaşan Ilıcalı, Leyla'ya "Hayırlı olsun, heyecanlı mısın? İstanbul trafiği seni korkutuyor mu?" diye sordu.

Leyla, aracı kullanırken Ilıcalı'ya "Teşekkür ederim, ama sen yanımda olunca korkmuyorum" şeklinde duygusal bir cevap verdi. Bu cevap, Acun Ilıcalı'nın duygulanmasına neden oldu.

LEYLA ILICALI KİMDİR?

leyla

Leyla Ilıcalı, ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ve eski eşi Zeynep Ilıcalı'nın kızıdır. Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı, 2003 yılında evlenmiş ve 2016 yılında boşanmışlardır. Leyla'nın yanı sıra, Yasemin Ilıcalı adında bir kız kardeşi daha vardır.

Leyla Ilıcalı, 2004 yılında doğmuştur ve şu anda 19 yaşındadır. Acun Ilıcalı'nın Zeynep Yılmaz ile olan evliliğinden dünyaya gelen Leyla, liseden mezun olmuştur. Kendisi özel bir hayat sürdürmeyi tercih etse de, zaman zaman babasıyla sosyal medya paylaşımları aracılığıyla gündeme gelmektedir.