Acun Ilıcalı'nın canlı yayında kapı dışarı ettiği yarışmacı yıllar sonra ortaya çıktı! Son hali şaşkınlık verdi

Acun Ilıcalı'nın canlı yayında kapı dışarı ettiği yarışmacı yıllar sonra ortaya çıktı! Son hali şaşkınlık verdi
Acun Ilıcalı tarafından yıllar önce O Ses Türkiye yarışmasından davranışları nedeniyle diskalifiye edilen Nur Cennet Uçar, artık bambaşka biri haline geldi. Müzik kariyerini sürdüren Uçar, şimdilerde makanlara çıkıp şarkılarını seslendiriyor.

2006 yapımı Popstar Alaturka ve 2012 yapımı O Ses Türkiye adlı yarışmalara katılan ve tavrı nedeniyle eleştirilen Nur Cennet Uçar, Acun Ilıcalının kararıyla yarışmadan diskalifiye edilmişti. Nur Cennet Uçar'ın son haliyle dikkat çekti.

İMAJ DEĞİŞTİRDİ

Nur Cennet Uçar

Müzik kariyerini sürdüren Nur Cennet Uçar, yıllar geçtikçe imajını da değiştirdi. Yarışmadaki kızıl saçlarını sarıya boyatan Uçar'ın yüzündeki değişiklikler de dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medyada belli bir hayran kitlesine ulaşarak sahneye adım atan Nur Cennet Uçar'ın yeni imajı çok beğenildi.

POPSTAR ALATURKA'DA JÜRİLERLE TARTIŞTI

Nur Cennet Uçar

2006 yılında Popstar Alaturka'da yarışan Nur Cennet Uçar, jüride yer alan Bülent Ersoy ve diğer jüri üyesi Armağan Çağlayan ile davranışları nedeniyle tartışmıştı. "İyi ders çalışmadın" diye kendisini uyaran Ersoy'a "Arkadaşlarım işe gidince hep idare ediyorum. Çok çalıştım, çok da güzel okudum" yanıtını verdi. Daha sonra kendisini eleştiren Armağan Çağlayan'a, "Bunu yaptığında ne kadar iğrenç olduğunu biliyor musun?" ve "Geçen hafta söylediğin sözler de çok saldırgandı" dedi.

ACUN ILICALI, O SES TÜRKİYE'DEN DİSKALİFİYE ETMİŞTİ

Nur Cennet Uçar

2012 yılında daha sonra Star TV'de ekranlara gelen Ebru Gündeş ve Hadise'nin yanı sıra Murat Boz ve Gökhan Özoğuz'un jüri olarak görev yaptığı O Ses Türkiye'ye katıldı. Sesi ve tavrıyla dikkatleri üzerine toplayan Nur Cennet Uçar, jüri üyesine "Sen" şeklinde seslenmesinden rahatsız olan Acun Ilıcalı, Uçar'ı yarışmadan diskalifiye etmişti.

Nur Cennet Uçar