77'lik güzel Ajda Pekkan yeni tarzıyla genç kızlara taş çıkardı! Mayısosunu giydi, kusursuz vücuduyla resmen şov yaptı

77'lik güzel Ajda Pekkan yeni tarzıyla genç kızlara taş çıkardı! Mayısosunu giydi, kusursuz vücuduyla resmen şov yaptı
Türk pop müziğinin "süperstarı" olarak tanınan Ajda Pekkan yaz tatilinin keyfini çıkarıyor. Ajda Pekkan bugün sosyal medyada bir gönderi paylaştı. 77 yaşında olan ünlü şarkıcı, Bodrum'da tatil yaptığı sırada verdiği bir pozla gündeme bomba gibi düştü. Ajda Pekkan'ın gençlere taş çıkartan mayolu pozu beğeni rekoru kırdı.

'Süperstar' lakabının hakkını veren Ajda Pekkan, yaz tatilini Bodrum'daki evinde geçiriyor. Sosyal medya hesaplarını sıklıkla kullanan Ajda Pekkan, kişisel sayfasından bir gönderi paylaştı.

Ajda Pekkan

1970'li yıllara damgasını vuran 'süperstar' lakabını kazanan Ajda Pekkan, sosyal medya paylaşımlarıyla geri dönüş yaptı. 77 yaşındaki başarılı şarkıcı, sağlıklı görüntüsüyle gençleri büyüledi. Ajda Pekkan'ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı son görüntüler, ünlülerin yanı sıra hayranları tarafından büyük beğeni topladı.

İŞTE O POZ!

Ajda Pekkan

Yıllara meydan okuyan görüntüsüyle ve fit haliyle gençlere taş çıkardığı söylenen Ajda Pekkan, son paylaşımıyla olay yarattı. Konser maratonuna bir süreliğine ara veren ünlü şarkıcı, soluğu Bodrum'da aldı ve yaz tatiline kaldığı yerden devam etmeye başladı.

Ajda Pekkan

Mayısolu bir pozunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan süperstar, paylaşımının altına “Bir tık tatil öyleyse” notunu düşerken, paylaşım kısa sürede beğeni rekorları kırdı.