2000'lerin Barbie Gamze'si bakın yıllardır neredeymiş! İpek Erdem'in yeni imajı şaşırttı

2000'lerin Barbie Gamze'si bakın yıllardır neredeymiş! İpek Erdem'in yeni imajı şaşırttı
Geçmiş zamanın barbiesi olarak bilinen Hayat Bilgisi'nin Gamzesi hafızalara kazındı. Ünlü oyuncu İpek Erdem, yeni tarzını sosyal medya üzerinden paylaştı. İşte İpek Erdem’in yeni tarzı haberimizde.

2000'li yılların en çok izlenen ve sevilen dizisi Hayat Bilgisi gençlik dizisi olarak hafızalara kazınırken özellikle Gamze karakteri Barbie benzetmesiyle anılıyor. Başarılı isim İpek Erdem, pek çok yapımda yer alsa da izleyicinin aklından Hayat Bilgisi Barbie olarak yer almaktadır. Erdem, tarz değişikliğine gider yeni hallerini görenler inanamadı.

hayat bilgisi gamze

İpek Erdem, geçtiğimiz zaman saçlarını kısacık kestirerek takipçilerinin karşısına geçerken bu defa tarz değişikliği yaptı. Uzun zamandır gözlerden uzak hayat süren Erdem, aktif olarak sosyal medya hesabını kullanırken paylaşımlarından geri kalmıyor. Yaptığı paylaşımla altına “Kendimi dünyada kalan tek romantik hatta geçmişten -2000’lerden, çok da uzak değil- bu güne zaman yolculuğu yapmış̧, distopik bir zamana düşmüşüm gibi hissediyorum ve şaşırıyorum... ki ben... Neredeydim? Dünyada dolanıyordum ‘neler oluyor?’ diye... Aşk hayatlarını bilmem, sanatlarına bakıyordum. Gözümü bulunduğum yere yeni açtım...” notunu düştü.