Yüksek maaşlı iş arayanlara tam fırsat! AnadoluJet ve THY bu branşlardan çok sayıda personel alımı yapacak

Yüksek maaşlı iş arayanlara tam fırsat! AnadoluJet ve THY bu branşlardan çok sayıda personel alımı yapacak
Anadolu Jet bünyesinde yeni personel alacak! İşte kontenjan bilgileri ve başvuru koşullarına ilişkin detaylar...

AnadoluJet ve ana şirketi Türk Hava Yolları, havacılık sektöründe yeni iş fırsatları sunuyor. Şirketler, uçuş harekatı, yer hizmetleri ve genel idari pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecek.

AnadoluJet Uçuş Harekatı Uzmanı (dispeçer) pozisyonuna başvurmak isteyen adaylarda aranan şartlar arasında en az önlisans mezunu olma, İngiliçe bilme ve SHGM tarafından verilmiş geçerli dispeçer lisansı bulunması yer alıyor.

Yer hizmetleri alanında ise en az lisans mezunu olma, İngilizce bilme ve havacılık sektöründe 1 yıl deneyim sahibi olma şartları aranıyor. Adayların daha önce Türk Hava Yolları veya bağlı şirketlerden işten çıkarılmamış olması da önemli kriterler arasında bulunuyor.

anadolu jet personeş

Havacılık sektörü genel idari pozisyonunda ise en düşük şart lisans mezunu olma, ileri seviyede İngilizce ve MS Office bilgisi. Ayrıca havacılık alanından birinde en az 1 yıl deneyim sahibi olunması bekleniyor.

Başvurular 31 Ekim 2023 tarihine kadar online olarak kabul edilecek. Adaylar başvuru ve tüm ayrıntılı bilgiye AnadoluJet kariyer sitesinden ulaşabilecek. Şirketlerin sektöre yeni nitelikli insan kaynağı kazandırması havacılıkta kalitenin artmasına katkı sağlayacak. Başvuru süreci ve tüm detaylar için Anadolu Jet'in kariyer internet sitesine üye olarak erişim sağlayabilirsiniz. BU LİNKE tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.