Türk Telekom hat kullananlara duyuruldu! Artık 90 TL ödeyecekler

Türk Telekom hat kullananlara duyuruldu! Artık 90 TL ödeyecekler
Emekli maaşını Ziraat Bankası'na çekenler için sevindirici kampanya. Türk Telekom hat kullanıcıları için 90 TL ödeme...

Emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan alan vatandaşlar için Türk Telekom tarafından özel bir kampanya düzenlendi. Bu kampanya kapsamında, emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan alanlar Türk Telekom'dan avantajlı bir pakete sahip olabilecekler. Bu paket içerisinde yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB mobil internet ve Türk Telekom hatlarıyla sınırsız konuşma imkanı sunulacak. Bu özel tarife için 12 aylık taahhüt verilmesi gerekecek ve aylık sadece 90 TL ödeme yapılacak. Türk Telekom bu fırsatıyla emeklilere ekonomik ve geniş kapsamlı iletişim imkanı sunmayı hedefliyor. İşte detaylar...

ziraat bankası kredi

EMEKLİ MAAŞINI ZİRAAT BANKASINA ALANLAR İÇİN TÜRK TELEKOMDAN ÖZEL KAMPANYA

Türk Telekom, Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan müşteriler için özel bir kampanya düzenliyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesini kullanmaları ve ZIRAAT T.C. Kimlik Numarası'nı 5555'e SMS olarak göndermeleri veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni aramaları gerekiyor. İşte ayrıntılar...

türk telekom

Bu kampanya kapsamında Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesine geçen müşterilere yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB mobil internet ve Türk Telekom hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulacak. Tarifenin aylık ücreti taahhütsüz olarak yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yapanlar için 160 TL, Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yapanlar için ise 175 TL olacak.

Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan ve Ziraat Emekli tarifesine geçen müşteriler, 12 fatura dönemi boyunca tarifede kalmayı taahhüt etmeleri durumunda 90 TL ücret ödeyecekler. Türk Telekom faturalı hatlardan Ziraat Emekli tarifesine geçen müşteriler ise aynı taahhüt süresi boyunca 115 TL ödeyecekler.

Aynı T.C. Kimlik Numarası ile Ziraat Emekli tarifesine yeni hat tesisi yaparak veya Türk Telekom faturasız hatlardan geçiş yapan 3 müşteri, Türk Telekom faturalı hatlardan Ziraat Emekli tarifesine geçen 1 müşteri, Emeklinin Artısı Ziraat’te Türk Telekom Kampanyası'ndan faydalanabilecek. Kampanyaya katılan müşteriler, 12 ay boyunca taahhüt verdikleri tarifede kalacaklarını taahhüt ediyorlar.

Hattın iptal edilmesi veya faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapılması durumunda kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi iptal edilecektir.

Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin 12 ay taahhüt vermeleri gerekiyor. 12. ayın sonunda, müşterinin tekrar taahhüt vermesi ve hala Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alıyor olması halinde kampanya devam edecektir.

Kampanya kapsamında belirtilen tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi veya Türk Telekom dışındaki bir operatöre numara taşıma, hat iptali veya faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumunda, kullanım hakları tamamlanmışsa kampanya indirimi tamamen uygulanacak, tamamlanmamışsa indirim