ŞOK'ta Babalar Günü indirimi yüz güldürdü! Erkeklere özel parfüm, tshirt, bakım seti indirimli satılacak

ŞOK'ta Babalar Günü indirimi yüz güldürdü! Erkeklere özel parfüm, tshirt, bakım seti indirimli satılacak
ŞOK'ta indirim festivali başladı! Bilgisayardan kulaklığa, telefondan oyuncu kulaklığına kadar aradığınız ne varsa burada!

ŞOK marketin yayınladığı katalogda, kulaklık, hoparlör ve erkek bakım seti gibi ürünlerde büyük indirimler olduğu duyuruldu. Bu indirimler 20 Haziran 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Katalogda ayrıca spor ayakkabı, şort, terlik, bebek bezi, bisiklet ve çeşitli gıda ürünleri gibi farklı ürünlerin de indirimli fiyatları yer alıyor. Müşteriler, ŞOK marketlerine giderek bu indirimli ürünleri satın alabilirler.

16 Haziran 2023 tarihinde ŞOK market tarafından yayınlanan katalogda, birçok üründe büyük indirim fırsatları sunuldu. Özellikle kulaklık, hoparlör ve erkek bakım seti gibi elektronik ürünlerde cazip indirimler bulunuyor. Bu indirimlerin son günü ise 20 Haziran 2023 olarak belirlendi.

şok indirim

Katalogda yer alan diğer ürünler arasında spor ayakkabı, şort, terlik, bebek bezi, bisiklet, traş bıçağı, bulaşık deterjanı, toz deterjan, çamaşır suyu, yoğurt, peynir, süt, krema, zeytin, kavala kurabiyesi, hindi salam, dana fermente sucuk, kaşar peyniri, çikolata sos ve şekerli vanilin gibi çeşitli ürünler bulunuyor. Bu ürünlerin fiyatları da katalogda belirtilmiş durumda.

şok indirim

Müşteriler, bu indirimli ürünleri ŞOK marketlerinde bulabilir ve satın alabilirler. İndirimli ürünler arasında erkek bakım setleri, kulaklıklar, hoparlörler gibi teknolojik ürünlerin yanı sıra giyim ürünleri, bebek ürünleri ve oyuncaklar da yer alıyor. İndirimli fiyatlar, müşterilere cazip alışveriş fırsatları sunarken, ürünlerin stoklarla sınırlı olduğu ve indirim süresinin sınırlı olduğu unutulmamalıdır.

şok indirim

Sonuç olarak, 14-20 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olan ŞOK market kataloğunda birçok üründe indirimler bulunuyor. Müşteriler, son gün olan 20 Haziran 2023'e kadar bu indirimlerden faydalanabilirler. Kulaklık, hoparlör, erkek bakım seti gibi ürünlerdeki indirimlerle birlikte diğer ürünlerdeki fiyat avantajları da alışveriş deneyimini daha ekonomik hale getirecektir.