Lise mezunlarına iş fırsatı başladı! Büro personeli, tekniker, teknisyen kadrolarına alım yapılacak

Lise mezunlarına iş fırsatı başladı! Büro personeli, tekniker, teknisyen kadrolarına alım yapılacak
Boğaziçi Üniversitesi, KPSS (B) Grubu ile 22 Sözleşmeli Personel Arıyor! İşte Detaylar... Boğaziçi Üniversitesi, birimlerinde istihdam etmek üzere 2022 KPSS (B) grubundan 22 sözleşmeli personel arıyor. Mülakatsız alım süreci başlıyor! İşte tüm detaylar ve başvuru süreci için bilgiler yazımızda. Bu fırsatı kaçırmayın!

Boğaziçi Üniversitesi, Teknik ve Büro Personeli Arıyor! Mülakatsız Alım Başvuruları Başladı

Boğaziçi Üniversitesi, birimlerinde görev almak üzere 2022 KPSS (B) grubundan en az lise mezunu tekniker, teknisyen, ve büro personeli ile mühendis alımı yapacak. Rektörlük tarafından duyurulan 657/4-B sözleşmeli personel alımı için başvurular başladı. Bu fırsat, istihdam edilmek isteyen adaylar için büyük bir kapı aralıyor.

Başvuruda bulunacak adaylardan beklenen genel şartlar arasında, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen kriterlere uygunluk, 18 yaşını tamamlamış olma, vardiyalı ve esnek çalışmaya uygunluk, askerlikle ilişkisinin bulunmaması, emeklilik veya yaşlılık aylığı alınmıyor olması, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırmasının olumlu sonuçlanması, görevini engelleyecek bir vücut veya akıl hastalığı veya engelinin bulunmaması yer alıyor.

Başvurular için gerekli detaylar ve süreç, ilanın resmi duyurusunda bulunmaktadır. Bu önemli alım fırsatını değerlendirmek isteyen adaylar, başvuru şartlarına dikkatlice göz atmalı ve belirtilen süreçleri takip etmelidir. Boğaziçi Üniversitesi'nin nitelikli kadrosuna katılmak isteyenler için bu alım, kariyerlerine yeni bir yön verme fırsatı sunmaktadır.

sd

Boğaziçi Üniversitesi, Çeşitli Pozisyonlarda Personel Alımı İçin Başvuruları Kabul Ediyor!

Boğaziçi Üniversitesi, çeşitli birimlerinde istihdam etmek üzere 2022 KPSS (B) grubu kapsamında toplamda 22 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular 7 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek.

Alım sürecinde aranan nitelikler ise şu şekildedir:

- 2 Tekniker alımı için Yükseköğretim kurumlarının Elektrik veya Elektronik Teknolojisi bölümlerinden mezun olmak.

- 2 Teknisyen alımı için Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanından mezun olmak.

- 10 Mühendis alımı için Yükseköğretim kurumlarının Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği, Geoteknik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

- 5 Büro Personeli alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Acil Durum ve Afet Yönetimi, Müzecilik veya Sanal Tarihi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun olmak.

123

Başvurular, adayların belgelerini tamamlamak üzere Üniversite Hisar Kampüsü'ndeki başvuru noktasına şahsen yapılacaktır. Adaylar, başvuru süreci ve gerekli belgeler hakkında detaylı bilgiyi resmi duyuru üzerinden edinebilirler. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen adaylar, belirtilen tarihleri dikkate alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Boğaziçi Üniversitesi, nitelikli personel alımı ile kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından, Boğaziçi Üniversitesi, belirlenen kriterlere uygun adayları değerlendirecek ve işe alınacak personelleri belirleyecektir. Adaylar, başvuru süreci ve sonuçlar hakkında güncel bilgileri resmi duyuru ve üniversitenin internet sitesi üzerinden takip edebilirler. Bu süreçte başvuru yapan adaylara, uygun görülenlerle ilgili olarak iş görüşmeleri ve diğer aşamalar için gerekli iletişim bilgileri paylaşılacaktır. Boğaziçi Üniversitesi, nitelikli personel alımı ile birimlerini güçlendirmeyi amaçlamaktadır.