İstanbulkart kullanıcılarının eteklerini zil çaldıracak kampanya! Hepsini geri alın

İstanbulkart kullanıcılarının eteklerini zil çaldıracak kampanya! Hepsini geri alın
İstanbulkart sahibi vatandaşlara duyuru yapıldı. Yapılan duyuruya göre, 50 TL indirim yapılacak. İndirimden faydalanmak isteyenler için detaylar açıklandı.

Hey, İstanbulkart sahibi arkadaşlar, müjde var! Yapılan bir duyuruya göre, bize tam 50 TL indirim gelecek! Bunu kaçırmayın diye detaylar da verildi. Şimdi şöyle açıklayayım: İstanbul'da toplu taşıma ve market alışverişlerinde kullandığımız İstanbulkart'a harika bir indirim fırsatı sunuluyor. İşte detaylar...

istanbulkart

İSTANBULKART SAHİBİ ARKADAŞLAR İÇİN MÜJDELİ HABER VAR!

Evet, İstanbulkart sayesinde hem metrobüs ve metrolarda rahatça seyahat ediyoruz hem de marketlerde bu kartımızı kullanarak alışveriş yapıyoruz. Bu durumda, sosyal medya üzerinden yapılan bir açıklama ile tam 50 TL'ye kadar indirim müjdesi verildi. İşte diğer ayrıntılar...

istanbulkart

Duyuruda şöyle yazıyor:

"İstanbulkart ile Marketten Markete indirimlerine son şans! Bu hafta sonu hangi markette İstanbulkart'a %10 indirim uygulanacağını öğrenmek için İstanbulkart Mobil uygulamasını hemen indirin! 200 TL üzeri alışveriş yaptığınızda 50 TL'ye varan indirim fırsatını kaçırmayın!"

Nasıl olacak peki? İstanbulkart Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indiriyorsunuz ve bu hafta sonu hangi markette %10 indirim yapılacağını hemen öğreniyorsunuz. Sonra da İstanbulkartınızı kullanarak 200 TL ve üzeri bir alışveriş yapıyorsunuz ve işte size 50 TL'ye varan indirim hediye! Harika değil mi?

Bu indirim fırsatı hem toplu taşıma kullananlar hem de market alışverişi yapanlar için gerçek bir avantaj. Hem bütçemiz daha az yorulacak, hem de daha ucuza keyifli bir alışveriş yapma şansı bulacağız.

Ancak bir şeyi unutmamakta fayda var. İndirim fırsatı sadece bu hafta sonuna özel geçerli olacak gibi görünüyor. Yani acele etmemiz gerekecek!

Sonuç olarak, İstanbulkart sahipleri olarak bu güzel indirim fırsatını kaçırmayalım derim. İstanbulkart Mobil uygulamasını hemen indirip hangi markette indirim olduğunu öğrenelim ve keyifli alışverişin tadını çıkaralım. Hem toplu taşıma, hem de market alışverişi için İstanbulkart'ımız bize 50 TL indirimle daha da güzel hizmetler sunuyor!