Hamam böceklerini evinizden kovacak bitki bulundu! Gece koyup yatın, sabaha terk etmiş olacaklar

Hamam böceklerini evinizden kovacak bitki bulundu! Gece koyup yatın, sabaha terk etmiş olacaklar
Evinde hamam böceği sorunu yaşayan insanlar bu yöntemlerle kurtulabilir! Tüm detaylar haberimizde.

Eğer evinizde sık sık çıkan hamam böceklerinden rahatsızsanız bu yöntem tam size göre! Hamam böcekleri bu yönteme düşman! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

HAMAM BÖCEKLERİNDEN KURTULMAK MÜMKÜN

Evlerde sık sık çıkan hamam böcekleri insanlara sık sık zorluk yaşatıyor. Eğer evinizde yer alan hamam böceklerinden kurtulmak istiyorsanız bu doğal yöntem tam size göre. Bu bitkiyi kullanarak evinizdeki hamam böceklerini uzaklaştırabilirsiniz. Lavanta, nane, karanfil, okliptüs gibi bitki özleri sularla seyreltildikten sonra bir sprey şişesine koyulur ve fanların içine sıkılır. 

hamam böceğinden kurtulmanın doğal yöntemleri

Bu yöntem böcekleri uzaklaştırmada çok etkilidir. Aynı zamanda limon suyu da böcekleri uzaklaştırmak için etkili bir doğal yöntemdir. Limon su ile seyreltilerek hamam böceklerinin çıktığı alanlara dökülebilir. Hamam böcekleri kuru olan ortamları da sevmediği için ev düzenli olarak temizlenmeli ve nemli alan bırakılmamalıdır. Bahçeye ya da evin çevresine doğal böcek kovucu bitkiler yerleştirilebilir. Nane, fesleğen, lavanta, biberiye, fındıkotu gibi bitkiler bunun için birebirdir. Eğer hamam böcekleri ile ilgili probleminiz giderek büyüyorsa uzman insanlardan hizmet alabilirsiniz.