Faturasında adı soyadı yazanlara müjde! Fatura desteği verilecek: Duyuru yapıldı

Faturasında adı soyadı yazanlara müjde! Fatura desteği verilecek: Duyuru yapıldı
Bankalar, müşterilerine çeşitli kampanyalarla fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ekonomik zorluklarla mücadele eden vatandaşlar, kampanya duyurularını yakından takip etmeye başlamış durumda. Bu taleplere cevap veren bankalar da müşterilerine yeni fırsatlar sunmaktan geri kalmıyor. QNB Finansbank, müşterilerine özel bir kampanya duyurusu yaparak mobil bankacılık hizmeti üzerinden otomatik fatura talimatı oluşturan müşterilerine parapuan hediye fırsatı sunuyor. Kampanyanın detaylarına ilişkin açıklamalar QNB Fin

QNB Finansbank, fatura ödemelerinde müşterilerine parapuan hediye etme kampanyası düzenliyor. Banka, resmi internet sitesi üzerinden bu kampanyayı duyurdu. Kampanyaya katılan QNB Finansbank müşterileri, kartlarına 25 gün boyunca geçerli 150 TL parapuan yüklemesi yapılacak.

Bankanın açıklamasına göre, CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesapları kullanılarak 30 Haziran 2023 tarihine kadar yapılan her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için toplamda 150 TL'ye kadar parapuan kazanılabilecek. Kazanılan parapuanlar 25 gün boyunca geçerli olacak.

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI NELER?

qnb

Kampanya, müşterilerin 1-30 Haziran 2023 tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesapları üzerinden verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için geçerlidir.

Kampanyaya katılan müşteriler, her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL, toplamda ise en fazla 150 TL değerinde parapuan kazanacaklardır.

Hesaptan verilen talimatlar için ilgili faturanın 31 Temmuz 2023 tarihine kadar ödenmiş olması gerekmektedir.

Otomatik fatura ödeme talimatı, QNB Finansbank şubelerinden, çağrı merkezinden, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığı üzerinden verilebilir.

Kazanılan parapuanlar 25 gün süreyle geçerli olacak, bu süre sonunda kullanılmayan parapuanlar geri alınacaktır.

Bankalar, müşterilerine sundukları kampanyalarla finansal zorlukları hafifletmeyi ve ek avantajlar sağlamayı hedeflemektedir. QNB Finansbank'ın bu kampanyası da müşterilerine otomatik fatura ödemelerinde parapuan hediye ederek finansal deneyimlerini daha tatmin edici hale getirmeyi amaçlamaktadır.