Devlet destekli esnaf kredisi geliyor! Başvuranlar tek şartla 50 bin TL'yi hesaplarına çekecek!

Devlet destekli esnaf kredisi geliyor! Başvuranlar tek şartla 50 bin TL'yi hesaplarına çekecek!
Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar internet üzerinden bankaların kredilerini araştırmaya devam ediyor. Peki hangi banka bayram öncesi 50 bin TL ödeme yapıyor? Tüm detaylar haberimizde.

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bayram öncesinde maddi anlamda rahatlamak için bankalar tarafından başlatılan kredi kampanyalarını araştırıyor. Bu banka başvuru yapan herkese 50 bin TL ödeme yapacak. Peki şartlar neler? Başvuru nasıl yapılır? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

BU BANKADAN 50 BİN TL KREDİ DESTEĞİ

Bankaların son dönemlerde yaptığı kredi kampanyaları epey dikkat çekiyor. İş Bankası tarafından düzenlenen son kampanyaya göre bayram öncesi müşterilerine destek olmak için müşterilerine 50 bin TL kredi ödemesi başlatıldı. İş Bankası 50 bin TL devlet destekli kredi kampanyasına başvurular internet üzerinden günün her saati kolaylıkla yapılabilecek. 

İş Bankası 50 bin TL Kredi Desteği

Aynı zamanda destek kredisinden ticari kredi limiti sahip olan ya da olmayan bütün müşteriler faydalanabilecek. Anında Ticari Kredi başvurusu yapan müşteriler ilk ödemelerini 45 gün sonra yapacak. İş Bankası Anında Ticari Kredi kapsamında esnaf ve gerçek kişi işletmelerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için başlattığı 50 bin TL kredi desteğini 6 ay vadeli olarak sunacak. Kampanya kapsamında taksitler eşit şekilde ödenecek. İş Bankası müşterileri başvuru yapmak için bankanın mobil uygulamasını kullanabilecekler. Başvurular mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra Krediler bölümü Anında Ticari Kredi seçeneğinden ya da Başvurular- Krediler- Anında Ticari Kredi seçeneğinden yapılabilecek.