Çamaşır suyu lekelerine son! Tek kapak kullanmak lekeleri uzay boşluğuna gönderiyor!

Çamaşır suyu lekelerine son! Tek kapak kullanmak lekeleri uzay boşluğuna gönderiyor!
Çamaşır suyu lekelerine karşı çözüm üretildi. Tek kapak bile yeterli olacaktır. Bu yöntem nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Çamaşır suyu lekesinden muzdarip olanlar için çözüm çok basit. Bu teknik ile nasıl lekeler giderilir? Merak edilen detaylar haberimizde.

ÇAMAŞIR SUYU LEKESİNE KARŞI ÇÖZÜM!

Çamaşır suyu lekelerine karşı çözüm artık çok basit. Lekeden kurtaracak yöntem belirlendi. Temizlik esnasında çamaşır suyu dökülmesi halinde lekeler oluşabilmektedir. Renkli giysilerde oluşan beyaz lekeler eşyaları kullanılamaz hale getirmektedir. Çamaşır suyu lekelerinin çözümü araştırılan konular arasındadır.sirke

Beyaz sirke ile ıslatılan bezi leke üzerinde bekletelim. Nötralize olması halinde soğuk su ile durulama gerçekleştirilmelidir.

Maske, eldiven kullanarak temiz bir kap alalım. Lekenin üzerine pamuk yardımı ile uygulanmalıdır. Tüm gece bekletilmelidir. Diğer gün çamaşır makinesinde düşük ısıda yıkanmalıdır.

Kap içerisine metil alkolü az miktarda dökelim. Maske ve eldiven kullanımı önemlidir. Bölgeye pamuk eşliğinde sürelim. Bir gece bekleterek düşük derecede yıkayalım. Böylece çamaşır suyu lekesinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Bu tekniklerin yanında kalemle boyayarak, rozetle kamufle ederek ya da bir figürle kapatarak rahatlıkla lekeleri gizleyebilirsiniz.