Bu akşam saat 20.00'a kadar devam edecek! Ankaralı vatandaşlara duyuruldu: Özellikle o ilçelerde yaşayanlar...

Bu akşam saat 20.00'a kadar devam edecek! Ankaralı vatandaşlara duyuruldu: Özellikle o ilçelerde yaşayanlar...
Ankara'da yaşayan vatandaşlara önemli bir duyuru yapıldı: Gece saat 22.00'da başlayacak ve yarın akşam saat 20.00'ye kadar sürecek olan bir etkinlik düzenlenecek! İşte bütün detaylar...

Ankara'daki vatandaşlara önemli bir duyuru yapıldı. ASKİ Genel Müdürlüğü, sosyal medya hesabı üzerinden su kesintisi ile ilgili bilgilendirme yaptı. Buna göre, Bala ilçesinde su kesintisi yaşanacak ve kesinti gece saat 22.00'da başlayacak, yarın akşam saat 20.00'ye kadar sürecek.

Ankara sakinlerinin dikkatine sunulan bu duyuru, gece ve yarın boyunca su hizmetlerinde kesinti olacağını belirtiyor. Vatandaşlardan, etkilenen bölgelerde su kullanımına dikkat etmeleri ve gerekli tedbirleri almaları isteniyor.

 

İŞTE ASKİ'DEN YAPILAN AÇIKLAMA

Önemli Duyuru: Balâ İlçesinde Su Kesintisi!

Ankara'da ikamet eden değerli abonelerimize duyurulur. Balâ ilçesine su sağlayan Bahçekaradalak arıtma tesisinde planlı bir temizlik ve bakım-onarım çalışması gerçekleştirilecektir. Bu nedenle, 19 Temmuz 2023 Çarşamba günü saat 22.00'dan itibaren, 20 Temmuz 2023 Perşembe günü saat 20.00'ye kadar su kesintisi uygulanacaktır.

Su kesintisinden Göztepe, İsmetpaşa, Kartaltepe, Erginyaylası, Aydoğan, Yöreli, Abazlı, Ahmetçayırı, Koçyayla ve Yeniköy mahalleleri etkilenecektir.

Yaşanabilecek rahatsızlık için özür dileriz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

ASKİ Genel Müdürlüğü