Ankara'da yaşayanlara müjde! Bu etkinliğe katılanlar 150 TL'yi kapacak: Belediye duyurdu

Ankara'da yaşayanlara müjde! Bu etkinliğe katılanlar 150 TL'yi kapacak: Belediye duyurdu
Ankara Büyükşehir Belediyesi, internet sitesi üzerinden bir etkinlik duyurusu yaptı. Duyuruya göre, etkinlik 10 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek. Yapılan açıklamada, etkinliğe katılan herkese 150 Türk Lirası değerinde oyun içi ödüller verileceği belirtildi. İşte detaylar...

Ankara Büyükşehir Belediyesi, heyecan verici bir etkinlik olan "Ankara Herkes Tek Turnuvası"nı duyurdu. Yapılan duyuruya göre, popüler oyun Zula'nın takımı Ankara'ya geliyor.

ANKARA'DA ZULA TURNUVASI

zula

Ankara Büyükşehir Belediyesi, heyecan verici bir etkinlik olan "Ankara Herkes Tek Turnuvası"nı duyurdu. Duyuruya göre, popüler bir oyun olan Zula ekibi Ankara'ya geliyor ve bu büyük etkinlik için hazırlıklar tam gaz devam ediyor.

Görselde yer alan duyuruda, "Ankara Herkes Tek Turnuvası"nın tüm katılımcılara oyun içi ödüller sunacağı belirtiliyor. Bu turnuvaya katılmak için ise kayıtların açıldığı bilgisi veriliyor.

Turnuva kayıtları, 10 Haziran tarihinde saat 11.00'de Çubuk E spor Merkezi'nde başlayacak. Oyun tutkunları ve rekabetçi ruha sahip olanlar için bu turnuva büyük bir fırsat olacak. Çubuk E spor Merkezi, bu heyecan dolu etkinliğe ev sahipliği yapacak ve Ankara'nın oyunseverlerini ağırlayacak.