A101 büyük indirim kampanyasını duyurdu! 8.499 TL'ye elektrikli motorlu bisiklet satacak!

A101 büyük indirim kampanyasını duyurdu! 8.499 TL'ye elektrikli motorlu bisiklet satacak!
A101 marketler zinciri yaptığı indirimlerle ses getirmeye devam ediyor. Peki elektrikli bisikletin özellikleri neler? Tüm detaylar haberimizde.

Bugünden itibaren A101 Marketlerde yüzde 100 elektrikli bisiklet satışı başladı! Müşteriler merakla elektrikli bisikletin özelliklerini araştırıyor! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

A101 ELEKTRİKLİ BİSİKLET SATIŞI

A101 Marketlerde bugünden itibaren geçerli olmak üzere yüzde 100 elektrikli Volta marka elektrikli bisiklet 17 bin 999 TL'ye satılıyor. Volta marka VB7 elektrikli bisikletin özellikleri müşteriler tarafından merakla araştırılıyor. 17 bin 999 TL'den satılacak elektrikli bisiklet tasarımı ve dayanıklılığıyla epey dikkat çeken modellerden bir tanesi. Volta marka VSM model elektrikli bisiklet ise diğer modeline göre daha uygun ve 8 bin 499 TL'den satışa çıkıyor. 

Volta Marka Elektrikli Bisiklet Özellikleri

Elektrikli olan bisiklet kısa mesafeler için hızlı kullanımlarda tercih ediliyor. Volta marka VSM elektrikli bisiklet modelinin en çok dikkat çeken özelliklerinden biri güçlü motoru. Güçlü şekilde dizayn edilen motoru sayesinde kısa mesafe sürüşler hızlı şekilde gidilebiliyor. Düz yollarda yüksek hız sağlayan elektrikli bisiklet tırmanış yapılacağı zamanda rahat bir kullanım sunmaktadır. Bu elektrikli bisikletle bu şekilde zorlu yollarda bile rahat bir kullanım yakalayabilirsiniz. A101 Marketlerde satılacak olan Volta marka VB7 model ve Volta marka VSM model elektrikli bisiklet fiyatları piyasaya göre daha uygun fiyata satışa çıkıyor.