Ana Sayfa DÜNYA Ünlü Oyuncuya da Bombalı Paket Şoku

Ünlü Oyuncuya da Bombalı Paket Şoku

Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaca ünlü film yıldızı Robert de Niro’ya bombalı paket gönderilmeye çalışıldığı iddia edildi. Bombalı paketi New York polisi ele geçirdi.

0
0
Paylaş

Amerika Birleşik Devletleri’nde henüz kimliği belirlenemeyen kişilerce ünlü iş adamlarına ve bürokratlara bombalı paketler gönderiliyor. Polisin büyük bir hassasiyetle takip ettiği bu olay yine yaşandı. Bu kez hedefin ünlü film starı Robert de Niro olduğu iddia edildi.

ABD polisinin Tribeca bölgesinde bombalı bir paketin bulduğunu açıkladı. ABD basını da bombalı paketin ünlü oyuncu de Niro’ya gönderilmek istediğini duyurdu. Yapılan incelemelerin sonucunda da pakette yazılan adresin, ünlü oyuncunun işlettiği restorana ait olduğu tespit edildi.

Barack Obama ve Clinton Ailesine Gönderilmişti

Geçtiğimiz günlerde ABD eski başkanları Barack Obama ve Bill Clinton’a bombalı paket gönderildiği iddia edilmişti. Güvenlik güçleri yakaladığı şüpheli paketlerle ünlü bürokratlara göz dağı vermek istemişti. Ancak yapılan incelemeler ve çalışmalar sonucu saldırı önlenmişti. Bir bombalı paket de CNN New York’a gönderilmek istenmişti.

New York polisi, paketin restorana geldiği saatte restoranda hiç kimsenin olmadığını paylaştı. Robert de Niro olayla ilgili ulusal felaket olarak nitelendirdi. Dünya kamuoyundan sert tepkiler ve acizce olarak yorumlanan bu olayla ilgili çalışmaların sürdüğü belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here