Sony, bütün teknoloji devleri arasında bir ike imza attı

Sony, bütün teknoloji devleri arasında bir ike imza attı
Kaliteli teknolojik aygıt denilince ilk akla gelen markalar arasında yer alan Sony, yeni amiral gemisi Xperia XZ ile bir ilke imza attı. Snapdragon 835 yonga setini herkesten önce kullanarak ünlü firma, bütün teknoloji devleri arasında bir ilke imza attı;
Teknoloji devleri arasında çok ayrı bir konuma sahip olan ünlü marka Sony, yine ilklere imza atmaya devam ediyor. Her türlü elektronik aygıt dendiğinde akla gelen ilk markalardan olmayı başaran ve akıllı telefon anlamında da çok büyük başarılara imza atmayı başararak marka değerini bir hayli artıran Sony, yine bir ilke imza attı.

Milyonlarca teknoloji severin büyük bir merakla beklediği yeni amiral gemisi Xperia XZ Premium, kısa bir süre içerisinde resmen tanıtıldı. Şık tasarımı ve üstün performansıyla adeta teknoloji severlerin ağzını sulandıran yeni amiral gemisinde kullanılan Snapdragon 835 işlemciyle Sony, bütün teknoloji devleri içerisinde bu yonga setini kullanan ilk firma olmayı başardı.

Amiral Gemisine Olan İlgi Bir Hayli Büyük

Yaklaşık olarak 2 yıl önce yine sektörün ilk 4K ekran kalitesine sahip olan akıllı telefonu olan Xperia Z Premium’u piyasaya sürmüş ve teknoloji severler bu cihaza yoğun bir ilgi göstermiştir. Her seferinde çok büyük başarılara imza atan ve sahip olduğu başarılarla da teknoloji devleri arasında teknoloji severler arasında çok büyük bir yer edinen Sony, yine büyük bir başarıya imza atmaya hazırlanıyor.

Donanım Özellikleri Oldukça Başarılı

Snapdragon 835 yonga setine sahip olarak performans anlamında kullanıcılarını bir hayli tatmin etmeye hazırlanan Sony’nin Xperia XZ Premium’un teknoloji severler arasında çok önemli bir konuma sahip olacağı konuşulmakta. 4GB RAM kapasitesine sahip olan ve sahip olduğu işlemciyle üst düzey oyunları bile rahat bir şekilde oynanabilir kılan bu amiral gemisinin aynı zamanda kapasite anlamında da kullanıcılarına önemli ayrıcalıklar tanımakta. 64 GB artırılabilir hafızasıyla da pek çok uygulama indirilebileceği gibi aynı zamanda binlerce fotoğraf ve videonun da cihazda saklanabiliyor olması cihaza duyulan ilgiyi artırmaktadır.