Skype uygulamasından yeni tasarımı ilk görüntüler yayınlandı

Skype uygulamasından yeni tasarımı ilk görüntüler yayınlandı
Yeni gelen habere göre, yeni bir tasarım ve bir çok yeni özellik ekleyen Microsoft, Skype için büyük bir güncelleme için çalışıyor. Microsoft yakın zamanda yeni Skype uygulaması görüntülerini paylaştı.
Microdoft ekibi, Skype uygulamasını geliştirmek için dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor. neredeyse her platformda uygulaması bulunan mesajlaşma servisi, milyonlarca insan için ailesi ve arkadaşlarıyla iletişe geçmek için kullanılan bir uygulama özelliğine sahip. Şimdilerde ise Microsoft ekibi, Skype'ın her platformda yeteli ve stabil bir kullanıcı deneyimi sapladığından emin olmak içn bir takım çalışmalar başlatmış durumda.

Yeni bir tasarıma ve ek özelliklere sahip Yeni Skype Uygulaması Görüntüleri yakın zamanda Microsoft tarafından yayınlandı. Uygulama, son haliyle yeni bir tasarıma kavuştu ayrıca Skype daha tutarlı sonuçlar vermeye başladı.

Android için kullanılan Skype uygulamasına Bing arama motoru yerleştrildi. Bir diğer yeni özellikse sohbet içindeki kullanıcı arayüzüne "Bul" sekmesi eklendi ve böylece uygulama içindeki içerik daha kolay aranabilecek hale geldi.

skype Uygulamasından Yeni Tasarımı ile ilgili görsel sonucu

Yeni Uygulama Ne Zaman Kullanıma Sunulacak?

Yenilenen Skype'ın ne zaman tüm kullanıcılara açılacağı tarih heniz belli değil. Diğer yandan Skype Insiders programına yeni katılan kullanıclar ve daha önce beta sürecinde kullanmak için başvuru yapan kullanıcılara uygulamanın güncellenmiş hale geldi.