BİP bilgisayar ile Web girişi işlemleri

BİP bilgisayar ile Web girişi işlemleri
BİP uygulaması her geçen gün kendini getirmeye devam ediyor. Türk mühendislerin geliştirdiği uygulama ile kullanıcılar artık bilgisayar üzerinden de BİP uyulmasını kullanabilecek. Teknoloji yakından takip edenler BİP bilgisayar ile Web girişi nasıl yapılır? BİP uygulaması yeni sürümünde yer alan özellikler neler? Gibi soruları araştırmaya başladı. İşte BİP uygulamasında yer alan fırsatlar ve daha fazlasına dair tüm detaylar.

Türk mühendisler tarafından oluşturulan ve geliştirilen BİP uygulamasına artık bilgisayar üzerinden de giriş yapılabilecek. Bilgisayar BİP Web Giriş 2021 ile artık bilgisayarınız üzerinden diğer kullanıcılarla mesajlaşma ve görüntülü konuşma imkânı bulabileceksiniz.

Türkcell bünyesinde geliştirilen uygulama artık Vodofone, Türk Telekom gibi farklı operatör kullanıcıları tarafından da kullanıma açık hale getirildi. Bu sayede artık akıllı telefonlardan ve bilgisayar üzerinden BİP uygulamasını indirerek operatör fark etmeksizin mesajlaşma ve görüntülü konuşma yapabileceksiniz.

Ayrıca BİP piyasada olan diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak kullanıcılarına birçok imkân sunuyor. BİP kullanıcılarına, 10 kişiye kadar hd kalitede görüntülü konuşma, uygulamada bulunan kanalları takip etme ve sürpriz hediye fırsatlarına yakalama imkânı tanıyor. Üstelik uygulama üzerinden gündelik haberleri yakından takip edebilirsiniz.

BİP Web nedir?

BİP tüm operatörlerin üye olarak kullanabileceği bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcılarına kaliteli görüntülü konuşma ve mesajlaşma imkânı sunan uygulamayı Google Play Store, Huawei AppGallery ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlara ve bilgisayarlara indirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Uygulamayı bilgisayar ve akıllı telefonlardan kullanmak için intenete bağlı olmanız gerekiyor. Ayrıca uygulamada 10 kişiye kadar hd kalitede görüntülü konuşma imkânı bulunuyor.

Farklı dil seçenekleri ile kullanabileceğiniz BİP Web uygulaması tamamen ücretsiz olarak hizmete sunuluyor.

BİP kullanıcılarına özel olarak oluşturulan çıkartmalarla mesajlaşmayı daha keyifli hale getiren uygulama sayesinde arkadaşlarınızla keyifli sohbetlerin tadını çıkarabiliniz.

Uygulamada yer alan en güzel özelliklerden biri de BİP kullanıcısı olamayan arkadaşlarınıza ücretsiz olarak mesaj atma imanı tanıması. Kısaca uygulama ile BİP uygulaması olamayanlarla rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

BİP bilgisayarda nasıl açılır?

Bilgisayar üzerinden BİP Web’e giriş yapmanız için öncelikle uygulamayı cep telefonuna yüklemeniz gerekiyor. Bilgisayar telefonla bağlantı oluşmadan BİP Web kullanımını gerçekleştiremiyor.

Sonra da Google Play Store, Huawei AppGallery ya da Apple Store üzerinden bilgisayarınıza BİP Web uygulamasını indirmeniz gerekli.

Diğer adımda telefonunuzdaki BİP uygulamasından QR kodunu okutarak BİP Web’e kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

BİP Web uygulama fırsatları neler?

BİP kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet sunuyor. Bu yüzden dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanında yer alan kişiler tarafından çok fazla tercih ediliyor.

BİP uygulama üzerinden oluşturduğu kampanyalarla kişiye özel hediye, intenet, dakika, servis üyelikleri, sms gibi birçok fırsatları bünyesinde barından geniş kapsamlı bir uygulama. Ayrıca keşfet bölüme tıklayarak size özel kampanyaları ve hediyeleri görebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada yer alan kanalları takip ederek çekilişlere katılabilirsiniz.

BİP uygulaması;

 • Sınırsız mesajlaşma
 • Arkadaşlarınıza çıkartma gönderme
 • Ücretli ve ücretsiz kanallara abone olama
 • Arkadaşlarınızın telefonunu arayabilme
 • Acil durumlarda arkadaşlarınızı arayabilme
 • Toplu görüntülü konuşmada hd konuşabilme
 • Arkadaşlarınıza resim, video ve ses kaydı gönderme
 • Kendi kanalınızı açabilme
 • Oyunlar oynayabilme gibi çok geniş imkânlar sunuyor.

BİP’de para gönderme nasıl yapılır?

Uygulamada yapılan son güncelleme ile artık kolaylıkla para transferi işlemi yapılabiliyor.

 • BİP uygulamasında yer alan TL ikonuna tıklayın.
 • Kredi kartınızı uygulama üzerinden tanımlı hale getirin
 • Para göndereceğiniz hesap numarasına dair bilgileri girin
 • Göndereceğiniz miktarı girdikten sonra para gönderme işlemini kısa zamanda gerçekleştirmiş olacaksınız.