Ana Sayfa SPOR Taraftar Yanal’ı İstiyor

Taraftar Yanal’ı İstiyor

Fenerbahçe’de Teknik Direktör Phillip Cocu’nun ayrılmasının ardından teknik direktör krizi yaşanmaya başladı. Taraftarlar eski teknik direktör Ersun Yanal için imza toplamaya başladı.

1
0
Paylaş

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, ligde istediği başarıyı elde edemedi ve takımdan ayrıldı. Küme düşme sınırında yer alan sarı lacivertli ekip için pek çok teknik direktör yazılıp çiziliyor. Konuyla ilgili tartışmalar sürmekteyken, sarı kanaryalı taraftarlar sosyal medya üzerinden imza kampanyası başlattı. Fenerbahçe eski Teknik Direktörü Ersun Yanal için başlatılan imza da 75 bin hedefle imza toplanmaya başlandı. Kısa sürede 72 bin imza toplamayı başaran taraftarlar Ersun Yanal’ı takımın başında görmek istiyor.

Başkan Ali Koç Çizgiyi Çekmişti

Fenerbahçe Ali Koç, Ersun Yanal iddialarıyla ilgili başarılı ismin üstünü çizmişti. Yanal’ın Fenerbahçe programında olmadığına yönelik net söylemlerde bulunan Koç ile ilgili birbirinden farklı iddialar atıldı. Pek çok yorumcu, Fenerbahçe Başkanı’nın net söylemlerini Ersun Yanal’ın özel hayatına bağlıyor.

Fenerbahçe’de 2014 sezonunda en erken şampiyonluğu getiren Yanal, özel hayatıyla gündeme bomba gibi oturmuştu. Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, Yanal’ı sert sözlerle eleştirmiş ve takıma olumsuz etkileri olduğunu iddia etmişti. Yanal’ın takımını çok ihmal ettiğinden bahseden Yıldırım’ın bu sözlerinden sonra Yanal teknik direktörlükten istifa etmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here