Sarı kırmızılı taraftarlar bayram edecek! İşte Mauro Icardi'nin alacağı maaş!

Sarı kırmızılı taraftarlar bayram edecek! İşte Mauro Icardi'nin alacağı maaş!
Icardi 3 yıllık anlaşma imzalamak üzere! Peki ne kadar maaş alacak? Fiyatı duyunca ağzınız açık kalacak...

Galatasaray, büyük bir transfer hamlesiyle Arjantinli futbolcu Mauro Icardi'yi kadrosuna kattı. Suudi Arabistan'dan gelen astronomik teklifleri reddeden Icardi, PSG ile anlaşmanın tamamlanmasını bekleyerek Galatasaray'a imza atmak üzereydi.

icardi ne kadar maaş alacak

Teknik direktör Okan Buruk, Icardi'nin dönüşü için vedalaşmadığını söyleyerek, Arjantinli futbolcunun transferine olumlu bakıyor. Ekonomik engeller aşılarak yapılan transferde, sponsor desteğiyle yıllık ücret büyük bir miktara ulaştı ve bonuslarla 12 milyon Euro'yu buldu. Icardi, Türkiye'ye dönerek sarı-kırmızılı formayı giymeyi çok istediğini ve burada mutlu olduğunu ifade etti.

30 yaşındaki golcü, Suudi Arabistan'da forma giymek istemeyerek Galatasaray ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak. PSG kulübü de bonservis konusunda zorluk çıkarmayacak ve transferi gerçekleşmesine izin verecek. Icardi, Şampiyonlar Ligi'nde iddialı bir takımda oynamak istediğini kulübe ileterek, transferleri yakından takip ediyor.

icardi ne kadar maaş alacak

Yıldız golcünün maaşının büyük bir kısmını sponsor bir şirket karşılayacak, böylece Galatasaray'ın bütçesi aşılmayacak. Bu transferle birlikte Galatasaray, kadrosuna büyük bir golcü katarken, taraftarlar da heyecanla Icardi'nin performansını beklemeye başladı.