Arda Güler'in bu hallerini ilk kez göreceksiniz! Çocukluk fotoğrafları ortaya çıktı

Arda Güler'in bu hallerini ilk kez göreceksiniz! Çocukluk fotoğrafları ortaya çıktı
Real Madrid ile 6 yıllık sözleşme imzalayan Arda Güler, Türkiye'nin gurur olurken çocukluk fotoğrafını görenler şaşkınlık yaşadı.

Fenerbahçe’de tanınıp Real Madrid’e transfer olan Arda Güler, Türkiye gündemine oturmuş durumda. Madrid ekibine 6 yıllık imza atan Arda’nın töreninde duygu dolu anlar da gündeme oturdu. Güler’in gollerinden ve güzel hareketlerinden oluşan bir klip izlenmesinden sonra Real Madrid başkanı Florentino Perez ‘’Real Madris’e hoş geldin Arda.’’ Dedi.

Klibi izleyen genç yeteneğin annesi Serap Güler gözyaşlarına hakim olamadı.

Florentino Perez: Çok Mutluyuz

‘’Real Madris’e hoş geldin Arda. Bu büyük günde yanımızda olan herkese de teşekkür ederiz. Takımı güçlendirmek için daimi iyi oyuncular aldık. Geleceğimizde önemli bir paya sahip olacak bir yeteneği de takımımıza kattık.’’ Sözlerini söyleyen Perez şu şekilde devam etti.

arda güler

‘’Birçok tecrübeli, birçok yetenekli oyuncuların başarılarını birlikte elde ettik. Bu şekilde de dünyanın en büyük kulübü olduk. Bugün bizim için fazlaca önemli. Real Madrid hayali ile büyümüş olan bir çocuğu da kadromuza katıyoruz. Arda Güler’i size gururla takdim ediyorum.’’

Real Madrid’i Seçtiğin İçin Teşekkür Ederiz

Açıklamasının ardından Perez ‘’ Senin yeteneklerin ve karakterin tüm dünyayı etkisi altında bıraktı. Real Madrid’i seçtiğin için teşekkür ederiz. Bu yaşına rağmen birçok başarıyı elde ettin. Biz de yardımcı olacağız. Şampiyonlar Ligi’ni tekrar kazanmanın bir yolunu birlikte bulacağız. Sadece futbol kariyerinde değil, karakter olarak da bizimle birlikte büyüyeceksin.’’ Şeklinde devam ettim.

Sen Türkiye’nin Gururusun

‘’Arda, sen Türkiye’nin gururusun. Dünyanın en büyük kulübünde oynamanın sorumluluğunu da herkese gösterecek ve göreceksin. 16 yaşında Fenerbahçe A takımında oynadın ve Türkiye Kupası’nı kazandın. Türkiye bu ve diğer başarıların için seninle gurur duyuyor. Kariyerini birlikte çıkaracağız.’’ Diyen Perez ‘’Real Madrid’e bir kere gelenlerin kalbi her zaman Real Madrid’de kalır. Tüm Madridista, seni ailenin bir parçası olarak görecek ve bu sana çok büyük bir sorumluluk getirecek. Evine hoş geldin. Real Madrid’e hoş geldin Arda.’’ Şeklinde de devam etti.

arda güler

Arda Güler: Real Madrid Efsanesi Olmak İstiyorum

‘’Benim hayatımın en özel günü ve beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Burada olmak çok büyük bir gurur.’’ Dedi Arda Güler.

13 yaşındayken Gençlerbirliği – Trabzonspor maçında top toplayıcısı olarak görev yapmış olan Arda bu heyecanını ‘’Çok güzeldi. Kalbim güm güm attı. Trabzonspor bir penaltı kazandı ve kalecimize Hopf’a sağ tarafa atla dedim. Bu şekilde penaltı kurtarıldı.’’ Şeklinde aktardı.

Yine bir Trabzonspor maçındaki anısını ‘’Maç sonu 4 farklı futbolcudan forma istedim, hiçbiri vermedi.’’ Şeklinde aktardı.