Ana Sayfa TEKNOLOJİ Snapchat Yeni Filtrelerle Kazanç Peşinde

Snapchat Yeni Filtrelerle Kazanç Peşinde

Son zamanlarda kullanıcılarının büyük bir kısmını kaybeden Snapchat, yeni güncellemelerle kullanıcı kazanmaya çalışıyor. Uygulamaya gelen yeni güncellemeyle birbirinden ilginç filtreler kullanıma sunuldu.

0
0
Paylaş

Instagram, Facebook ve Whatsapp’ın getirdiği hikayeler özelliğiyle Snapchat bütün özelliğini yitirdi. Bu uygulamalara yapılan yeniliklerle, daha önce Snapchat’te kullanılan özellikler tek bir uygulamada birleştirildi. Bu durumda bir zamanların efsanesi Snapchat’in kullanıcılarını diğer sosyal medya uygulamalarına yönlenmesine sebep oldu.

Ancak Snapchat işin peşini bırakmadı ve yeni güncellemelerle kullanıcı kazanma uğraşı vermekte. Uygulamanın geliştiricileri geçtiğimiz günlerde yaptığı yeniliklerle artık kedilere de filtre yapmayı mümkün kıldı. Yeni algoritma güncellemesi sayesinde uygulamada kedi yüzleri de algılanabiliyor.

Uygulama geliştiricileri önceleri yaptığı güncellemelerle diğer ekipmanlara özel filtreler sunmaktaydı. Güncellemelerle birlikte fotoğrafı çekilen obje tanınmakta ve uygulama da buna göre birbirinden yeni filtreleri kullanıma sunmaktaydı.

Evinde Kedi Besleyenlere Müjde

Özellikle de öğrenci evlerinin vazgeçilmez hayvanı kedi olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanı sıra pek çok çekirdek ailede de ebeveynler evlerine birer kedi alıyor. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen Snapchat, büyük bir müjde verdi. Gelen yeni filtrelerle birlikte hayvan sahipleri, birbirinden güzel efektlerle hayvanlarını snap atabilmekte. Rakiplerine karşı mücadeleyi sürdüren uygulamada ilerleyen günlerde daha büyük yenilikler gelecek gibi görünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here