Ebru Gündeş'i iğne ipliğe çeviren diyet! 15 günde 7 kilo birden verdiren şok diyeti

Ebru Gündeş'i iğne ipliğe çeviren diyet! 15 günde 7 kilo birden verdiren şok diyeti
Ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in kilo verme sorunu ortaya çıktı. Son zamanlarda dikkatsiz beslenme nedeniyle kilo alan Gündeş, nasıl kilo verdiğini açıkladı. Bu açıklama, duyanları şaşırtan bir sır ortaya koydu: Makarna ile zayıflama. Ebru Gündeş, 15 günde 7 kilo verme yöntemini paylaştı. İşte o yöntem...

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in son zamanlarda fit görüntüsü büyük ilgi görmekte. 48 yaşındaki sanatçının nasıl 60 kilodan kurtulduğu merak konusu olmuştu. İşte Ebru Gündeş'in 15 günde 7 kilo vermesini sağlayan özel diyeti...

Ebru Gündeş, kendisine 15 günde 5 kilo kaybettiren muhteşem diyetin sırrını "makarna" da bulduğunu belirtti. Gündeş, zayıflama yöntemini şu şekilde açıkladı:

Gündeş, "Belki şaşıracaksınız, ancak öğle ve akşam yemeklerimde makarnayı kesinlikle ihmal etmedim. Ancak yağsız ve şekersiz olmasına özen gösterdim. Bununla birlikte yanında haşlanmış sebzeler tüketmeyi tercih ettim. Ayrıca günde en az üç litre su içmek benim için çok önemliydi ve bu sayede 15 günde 5 kilo verdim."

Gündeş, "Düzenli olarak her gün en az dört litre su içmeyi unutmadım. Sanki su ile zayıfladım desem yeridir. Ayrıca daha az ve sık yemek yemeye özen gösterdim. Böylelikle açlık hissimi kontrol altında tuttum."

Gündeş, "Bir de akşam yemeği yerine sadece meyve tüketmeye başladım. Bu benim için büyük önem taşımaktadır. Akşamları sadece meyve yemek, kilo verme sürecime olumlu etki etti."

Ebru Gündeş, bu diyetine bir süre daha devam etmeyi planladığını belirtti. Fit ve sağlıklı görünümünü korumak için sağlıklı beslenme alışkanlıklarına sadık kalmaya devam etmek istiyor..

 

İŞTE GÜNDEŞ'İN GÜZELLİK SIRLARI 

EBRU GÜNDEŞ

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, zayıflama yöntemlerinin yanı sıra sık sık kullandığı güzellik sırlarını da paylaşmaktan çekinmiyor. Gündeş, güzellik rutininde doğal bakım ürünlerine ağırlık verdiğini belirtti. Cildinin canlı ve parlak görünmesi için limonun sıkıldıktan sonra kalan lifli kısmını vücuduna uyguladığını ifade etti.

Deniz tuzunu kullanmaktan hoşlandığını söyleyen Gündeş, özellikle deniz tuzunu aromatik yağlarla karıştırmaktan keyif aldığını belirtti. Yasemin, portakal, badem, lavanta ve jojoba gibi yağların en sevdiği ve faydalarını gördüğü yağlar arasında olduğunu belirtti.

Gündeş ayrıca haftada bir kez peeling uyguladığını ve bu sayede hem cildinin hem de vücudunun ölü derilerden arınmasını sağladığını söyledi.