Bağırsakları foşur foşur temizleyen mucize kür! Tek bir bakteri bile bırakmayacak

Bağırsakları foşur foşur temizleyen mucize kür! Tek bir bakteri bile bırakmayacak
Bu kürü uygulayanın bağırsakları tertemiz oluyor! Tüm detaylar haberimizde.

Bağırsak sağlığını düşünen insanlara doğal kür tarifi geldi! Düzenli tüketmek önemli! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

BAĞIRSAK TEMİZLEYEN KÜR

Bağırsaklarınızı temizlemek için bir litre ılık su ve iki çay kaşığı deniz tuzuyla birkaç damla limon suyuna ihtiyacınız var. Karışım 5 dakika içinde tüketilir ve yan yatarak karın bölgesine masaj yapılır. Kürün üç haftada bir düzenlenmesi gerekiyor. Aksi durumda vücudun elektrolit dengesini bozabiliyor. Diğer bir kür ise bir yemek kaşığı öğütülen keten tohumuna 1/3 su bardağı kefir karıştırılarak yapılıyor. 

bağırsakları temizleyen kür

Karışım kahvaltılardan önce veya yatmadan önce bir hafta boyunca düzenli olarak tüketiliyor. Bu şekilde vücuttaki toksinleri atabilirsiniz. Son olarak ihtiyacınız olan malzemeler şu şekilde; yarım su bardağı doğal yeşil elma suyu, iki yemek kaşığı limon suyu, bir çay kaşığı zencefil suyu, yarım çay kaşığı deniz tuzu ve yarım su bardağı içme suyu. İlk olarak su tavada hafifçe ısıtılır. Isınan su bardağa koyularak deniz tuzu eklenir ve karıştırılır. Son olarak elma, zencefil ve limon suyu eklenir. Sabahları aç karnına, öğle ve akşam yemeklerinden birer saat önce günde üç öğün bu kürü tüketebilirsiniz. Bu kürün bir gün uygulanması yeterlidir.