Ana Sayfa SPOR Obradovic, İspanyol Ekibi İçin Uyarıda Bulundu

Obradovic, İspanyol Ekibi İçin Uyarıda Bulundu

Fenerbahçe Basketbol Başantrenörü Zeljko Obradovic, THY Avrupa Ligi kapsamında İspanyol Herbalife Gran Canaria karşılaşması öncesi uyarılarda bulundu. Başantrenör, rakibin tehlikeli olduğundan bahsetti.

1
0
Paylaş

Fenerbahçe, kendi evinde konuk edeceği İspanyol rakibi ile oynanacak karşılaşma için hazırlanıyor. Karşılaşma öncesinde kritik açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Basketbol Teknik Direktörü Zeljko Obradovic, rakibin çok tehlikeli olduğunu ifade etti.

Herbalife Gran Canaria’nın çok özel bir oyun tarzı olduğunu paylaşan Obradovic, İspanyol ekibin savunma hattının agresif olduğunu kaydetti. Rakibin özellikle de üçlüklerde çok başarılı olduğuna konuşmasında yer veren Başantrenör, rakibe büyük saygı duyulduğunu paylaştı.

Müsabakada Taraftarların Yoğun İlgisini Bekliyoruz

Bu sezon Avrupa Ligi kapsamında oynanacak ilk karşılaşma olduğunu hatırlatan Obradovic, taraftarlara seslendi. Taraftarların müsabakada yerlerini almasını beklediğini dile getiren Başantrenör, karşılaşmada galibiyet alabilmek için taraftar desteğinin önemine dikkat çekti.

Fenerbahçe formasıyla kariyerinde ilk kez Avrupa Ligi’nde forma giyen Tyler Ennis’te karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu. Forma giyeceği için büyük bir heyecan içerisinde olduğu görüşünü paylaşan Ennis, ilk karşılaşmasını kazanmak istediğini söyledi. Sezona iyi hazırlandığını ancak zorlu bir sezonunun kendisini beklediğini kaydeden oyun kurucu, sezon beklentisinin yüksek olduğunu dile getirdi.

Karşılaşma 12 Ekim saat 20.45’te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda çalacak düdükle başlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here