Ana Sayfa GÜNDEM Kayıp Sedanur Uğurlandı

Kayıp Sedanur Uğurlandı

Cansız bedenine dün ulaşılan Sedanur Güzel bugün kendi köyünde toprağa verildi. Cenaze esnasında aile fertleri ve yakınları büyük üzüntü yaşadı.

2
0
Paylaş

Kars Kağızman ilçesinin Paslı köyünde Sedanur Güzel kaybolmuştu. 9 yaşındaki minik Güzel dün yapılan yoğun çalışmalar sonucunda bulundu. Güzel’in cansız bedeni daha sonra Erzurum Adli Tıp Kurumu Grup Başkanlığı’na sevk edildi. Burada süren 6 saat otopsinin ardından Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı ve daha sonra da köyüne götürüldü.

Minik Sedanur’un acısına dayanamayan pek çok aile yakınına sağlık ekipleri müdahale etti. Cenaze esnasında anne ve baba çok büyük bir acı içerisinde en büyük kızlarına veda etti. Minik Seda toprağa verilirken göz dolduran görüntüler yaşandı. Törene Kars Valisi Rahmi Doğan ve pek çok protokol üyesi katıldı.

Tam 7 Gün Kayıptı

Kars Kağızman ilçesinde minik Sedanur Güzel 16 Eylül’de meyve toplamaya çıktı. Daha sonra ise Güzel’den hiçbir haber alınamadı. Bu olayın ardından Güzel’i araması için bütün ekipler büyük bir çaba gösterdi. Yapılan aralıksız çalışmalar sonucunda ne yazık ki Seda’nın cansız bedenine ulaşıldı. 9 yaşındaki Seda köyün 1 km yakınlarında taşların altına gizlenmiş şekilde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here