Ana Sayfa TEKNOLOJİ Galaxy S10’da Kritik Gelişmeler

Galaxy S10’da Kritik Gelişmeler

Güney Koreli teknoloji devi en çok sevilen serisi olan S bünyesine yeni bir fert kazandıracak. S10 ismiyle piyasaya gireceği iddia edilen yeni amiral gemisiyle ilgili birbirinden ilginç iddialar atılıyor.

0
0
Paylaş

Katlanabilir telefon teknoloji üzerine yıllardır çalışma yürüten Samsung, yepyeni modeli S10 ile çalışmasının meyvelerini yiyebilir. En son Galaxy Note 7 ile büyük bir hayal kırıklığı yaratan firma, Galaxy S10 ile büyük beklenti yarattı. Üst düzey bir amiral gemisi ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanan firma, S10 için minimum 128 GB dahili bellek tercih edecek gibi görünüyor.

Qualcom sorumlusu yeni Samsung cihazlarının 2019 itibariyle piyasalarda yer alacağını iddia etmişti. Aynı kişi Samsung’un yeni bir teknoloji kullanarak artık belleğin telefonda daha az yer kaplayacağını da öne sürmüştü. Böylelikle depolamadan kar eden akıllı telefon iki kat daha fazla performans gösterecek. S10 için merak edilen bir diğer nokta ise 5G desteği olup olmayacağı yönündeydi.

Şubat’ta Görücüye Çıkarılacağı İddia Ediliyor

Firma, S10 için şimdiden prova almaya başladı gibi iddialar da yankılanıyor. Şubat ayında tanıtılacağı iddia edilen amiral gemisinin 1 TB’lik bir modeli daha olabilir. Firmanın aynı zamanda S10’da katlanabilir telefon teknolojisini de getirebileceği bir diğer iddia olarak karşımıza çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here