Ana Sayfa SPOR Feghouli Takımda Kalıyor

Feghouli Takımda Kalıyor

Galatasaray'ın bu sene yaz aylarında sorunlar yaşadığı ve yeni sezonda kırmızı kart hadisesiyle gerildiği Sofiane Feghouli, takımdan ayrılmak istemediğini resmi olarak açıkladı.

0
0
Paylaş

Galatasaray’ın bu sene transfer sezonunda yaşadığı karışıklıklar, sezon başında etkisini gösterdi. Sezona iyi bir performans ile başlamasına karşın, sarı kırmızılı takımda belirli noktalarda yaşanan eksiklikler ve bazı oyuncuların ücret konusunda çıkardığı anlaşmazlıklar sonucunda meydana gerilimler başta Fatih Terim olmak üzere takım yönetiminde kafa karışıklığına yol açtı. Bu isimlerden birisi ise geçtiğimiz sene Galatasaray’da performansı ile büyük destek sağlayan Sofiane Feghouli olurken, oyuncunun takımdan ayrılığ ayrılmayacağı merak konusuydu. Şimdiyse Feghouli’nin kararının ne yönde olduğu açıklık kazandı.

GALATASARAY’DAN AYRILMAK İSTEMİYOR

Bu sene yaz aylarında takım yönetimi ile ücret konusunda bir anlaşmazlık yaşayarak gündeme gelen Sofiane Feghouli’nin Arap liglerine transferi iddiaları duyurulmuştu. Kısa bir süre sonra bu iddialar karşısında oyuncunun menajeri tarafından red yanıtının verildiği öğrenilirken son raddede ise Feghouli’nin takımdan ayrılmak istemediği yönünde verdiği beyanlar dikkat çekti.

Henüz genç bir futbolcu olduğunu söyleyen 29 yaşındaki futbolcu, Galatasaray’dan ayrılmak istemediğini ve Katar ya da Suudi Arabistan gibi ülkelerin takımlarında oynamak için genç olduğunu vurguladı. Galatasaray’dan ayrılması durumunda bir Avrupa takımında yoluna devam edeceğini söyleyen Cezayirli futbolcu, Galatasaray’ın yeni sezondaki 7 karşılaşmasında toplamda 17 dakika forma giyme şansı yakaladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here