Ana Sayfa SPOR Derbi Öncesi Belirsizlik Sürüyor

Derbi Öncesi Belirsizlik Sürüyor

Galatasaray – Fenerbahçe derbisi öncesi Galatasaray Doktoru Yener İnce flaş açıklamalarda bulundu. İnce, Fernando ve Nagatomo’nun forma giyemeceğini açıklarken, bazı oyuncularda belirsizliğin sürdüğünü paylaştı.

0
0
Paylaş

Galatasaray Takım Doktoru Yener İnce, 2 Kasım 2018 günü oynanacak Fenerbahçe derbisi öncesi açıklamalarda bulundu. Sakatlık krizinin sürdüğü sarı kırmızılı ekipte doktor milli takım arasında sakat dönen oyunculardan bahsetti. İnce, bazı oyuncuların sakatlık sonrası tedavi sonucu iyileştiğini ancak durumun pek uzun sürmediğini hatırlattı.

Emre Akbaba’nın ayağında kırık olduğunu ve ayağının alçılı olduğunu hatırlatan İnce, alçının 6-7 hafta duracağını söyledi. Alçı çıktıktan sonra rehabilitasyon tedavisinin başlatılacağını duyuran İnce, Emre’yi zor günlerin beklediğini açıkladı.

Nagatomo Büyük Bir Tehlike Atlattı

Doktor, Galatasaray’ın başarılı oyuncusu Nagatomo’nun sakatlığının nadiren rastlandığını aktardı. İnce, başarılı oyuncunun akciğerinin yüzde 70 civarında söndüğünü ve o gece acil müdahale sonucu sakatlığını hafif atlattığını paylaştı. Nagatomo’nun ameliyat olduğunu söyleyen İnce, başarılı futbolcunun 3-4 hafta daha rehabilitasyon sürecinde olacağını hatırlattı.

Nagatomo’nun en kısa sürede yeşil sahalara dönmesini temenni eden İnce, başarılı futbolcunun beklenenden daha hızlı geleceğini duyurdu. Feghouli ve Fenando’nun sakatlıklarının henüz belirsizliğini koruduğunu konuşan İnce, erken yorum yapmanın doğru olmayacağını savundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here